Hirdetések 2020. március 15. Nagyböjt 3. vasárnapja

Hirdetések 2020. március 15.  Nagyböjt 3. vasárnapja

Sóskút

 • Nagyböjt péntekein pénteken 17:30-kor keresztutat végzünk.
 • Képviselőtestületi gyűlésre hívom az egyháztanács tagjait március 18. szerdán 18:30-kor a plébániára. Témája az aktuális feladatok.
 • A passió következő próbája március 19-én csütörtökön 18:30-kor lesz a tárnoki idősek napközijében.
 • A március 15-és 22-i vasárnapokon a Karitász szervezésében tartósélelmiszer gyűjtés van a katolikus templomokban. Köszönjük az adományokat, az egyházközségi karitász gondoskodik az eljuttatásban a rászorulókhoz.
 • Jövő vasárnap Szent József ünnepéhez kapcsolódóan az Egyház megáldja az édesapákat.
 • A nagyböjti lelkigyakorlat időpontja módosult, március 27-én pénteken 16:30-kor Tárnok faluban, és 18:00-kor Sóskúton lesz a szentmise, Tóth Tibor Kecskemét-nagytemplomi káplán atya vállalta a gyóntatást, és az elmélkedést, csak egy napos lesz idén.
 • Felhívás Lelki Adoptálásra!

Lelki Adoptálás imádságos elköteleződés egy, az édesanyja méhében abortusz általi halállal fenyegetett gyermek védelmében, akit egyedül csak Isten ismer. Ez az elköteleződés a következőket jelenti: El kell mondani a Lelki adoptálás ígéretének szövegét. A közös fogadalomtétel március 25-én szerdán az esti szentmisén lesz, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén, de önállóan is elvégezhető bármikor, nemcsak ezen a napon, a kiosztott lap szerint. Ettől a naptól kezdve, amit megjegyzünk – 9 hónapon – azaz 40 héten keresztül – naponta imádkozunk egy tized rózsafüzért, valamint külön imát a gyermekért és szüleiért, ehhez még saját felajánlásokat is kapcsolhatunk, ha szeretnénk. Ajánljunk fel öt percet naponta egy gyermek életéért!

Miseszándékok:  március 18. Szerda 18:00

                          Március 20. Péntek 18:00 Koronavírus elhunytjaiért és a járvány megszűnéséért

                          Március 22. Vasárnap 08:00

Hirdetések 2020. március 15.  Nagyböjt 3. vasárnapja

Tárnok

 • Nagyböjt péntekein pénteken 17:00-kor keresztutat végzünk.
 • A március 15-és 22-i vasárnapokon a Karitász szervezésében tartósélelmiszer gyűjtés van a katolikus templomokban. Köszönjük az adományokat, az egyházközségi karitász gondoskodik az eljuttatásban a rászorulókhoz.
 • A passió következő próbája március19-én csütörtökön 18:30-kor lesz a tárnoki idősek napközijében.
 • Jövő vasárnap Szent József ünnepéhez kapcsolódóan az Egyház megáldja az édesapákat.
 • A nagyböjti lelkigyakorlat időpontja módosult, március 27-én pénteken 16:30-kor Tárnok faluban, és 18:00-kor Sóskúton lesz a szentmise, Tóth Tibor Kecskemét-nagytemplomi káplán atya vállalta a gyóntatást, és az elmélkedést, csak egy napos lesz idén.

Miseszándékok:  március 19. Csütörtök 17:00

                            Március 22. Vasárnap 11:00 +Poszmik István és + Szüleiért

VILÁGI ELNÖK HIRDET

Hirdetések 2020. március 15.  Nagyböjt 3. vasárnapja

Tárnokliget

 • Nagyböjt péntekein pénteken 17:00-kor keresztutat végzünk.
 • A március 15-és 22-i vasárnapokon a Karitász szervezésében tartósélelmiszer gyűjtés van a katolikus templomokban. Köszönjük az adományokat, az egyházközségi karitász gondoskodik az eljuttatásban a rászorulókhoz.
 • A passió következő próbája március 19-én csütörtökön 18:30-kor lesz a tárnoki idősek napközijében.
 • Jövő vasárnap Szent József ünnepéhez kapcsolódóan az Egyház megáldja az édesapákat.
 • Képviselőtestületi ülésre hívom az Egyháztanács tagjait 2020. március 24-én 17:30-kor a plébániára. 
 • A nagyböjti lelkigyakorlat időpontja módosult, március 27-én pénteken 16:30-kor Tárnok faluban, és 18:00-kor Sóskúton lesz a szentmise, Tóth Tibor Kecskemét-nagytemplomi káplán atya vállalta a gyóntatást, és az elmélkedést, csak egy napos lesz idén.

Miseszándékok:  március 17. Kedd 17:00

   március 21. Szombat 17:00

Hirdetések 2020. március 15.  Nagyböjt 3. vasárnapja

  Pusztazámor

 • Nagyböjt péntekein pénteken 17:00-kor keresztutat végzünk.
 • A március 15-és 22-i vasárnapokon a Karitász szervezésében tartósélelmiszer gyűjtés van a katolikus templomokban. Köszönjük az adományokat, az egyházközségi karitász gondoskodik az eljuttatásban a rászorulókhoz.
 • Jövő vasárnap Szent József ünnepéhez kapcsolódóan az Egyház megáldja az édesapákat.
 • A nagyböjti lelkigyakorlat időpontja módosult, március 27-én pénteken 16:30-kor Tárnok faluban, és 18:00-kor Sóskúton lesz a szentmise, Tóth Tibor Kecskemét-nagytemplomi káplán atya vállalta a gyóntatást, és az elmélkedést, csak egy napos lesz idén.

Miseszándékok: március 18. Szerda 17:00 Egy orvos lelki üdvéért

                           Március 22. Vasárnap 09:30 Békési család elhunyt tagjaiért