Hirdetések 2020. február 2. Urunk bemutatása, Gyertyaszentelő Boldogasszony

Február 2. Urunk bemutatása, Gyertyaszentelő Boldogasszony

• Elsőpénteken délelőtt betegeket látogatok, 18:00-kor Sóskúton szentmise lesz szentségimádással.
  • Sóskúton február 16-án vasárnap a 8:00-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.
  • Jegyesoktatásra lehet jelentkezni szentmise után a sekrestyében, vagy ügyfélfogadási időben a sóskúti plébánián.

Miseszándékok: február 5. Szerda 18:00

Február 7. Péntek 18:00

Február 9. Vasárnap 08:00

Február 2. Urunk bemutatása, Gyertyaszentelő Boldogasszony

• Elsőpénteken Tárnokon 06:30-kor igeliturgia lesz, délelőtt betegeket látogatok.
  • Tárnokon február 16-án vasárnap a 11:00-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.

Miseszándékok: február 6. Csütörtök 17:00

Február 9. Vasárnap 11:00 + Cseri Júlia

Február 2. Urunk bemutatása, Gyertyaszentelő Boldogasszony

• 24 órás szentségimádás lesz Tárnokligeten február 7-én elsőpénteken 9 órakor. Felelőse Gubicza Katalin, feliratkozni szentmise után lehet a sekrestyében lehet. Ugyanezen a napon 15:00-kor imaórát tartunk a betegek gyógyulásáért, az elsőpénteki igeliturgia 16:00-kor lesz.
  • Tárnokligeten február 15-én szombaton a 17:00-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.

Miseszándékok:  február 4. Kedd 17:00

február 8. Szombat 17:00

Február 2. Urunk bemutatása, Gyertyaszentelő Boldogasszony

• Elsőpénteken délelőtt betegeket látogatok.
  • Pusztazámoron február 16-án vasárnap a 09:30-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.

Miseszándékok: február 5. Szerda 17:00 Gábor őseiért

Február 9. Vasárnap 09:30