Hirdetések 2020. január 26. Évközi 3. vasárnap

Január 26. Évközi 3. vasárnap

• 24 órás szentségimádás lesz Tárnokligeten február 7-én elsőpénteken 9 órakor. Felelőse Gubicza Katalin, feliratkozni szentmise után lehet a sekrestyében lehet.
  • Sóskúton február 16-án vasárnap a 8:00-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.
  • Jegyesoktatásra lehet jelentkezni szentmise után a sekrestyében, vagy ügyfélfogadási időben a sóskúti plébánián.

Miseszándékok: január 29. Szerda 18:00 Egy család békéjéért

Január 31. Péntek 18:00 Szeretetláng imacsoport szándékaiért.

Február 2. Vasárnap 08:00 +Heffner Imre és felesége Marcinkovics Júlia, és +Szüleikért

Január 26. Évközi 3. vasárnap

• Február 2-án, jövő vasárnap a szentmisében gyertyaszentelést végzünk, és Balázs-áldás is lesz. A szentmise elején, mivel első vasárnap lesz, közösen imádkozzuk a Rózsafüzért.
  • Tárnokon február 16-án vasárnap a 11:00-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.

Miseszándékok:  Február 2. Vasárnap 11:00  +Molnár Bálint és +Nagyszüleiért +Sándor és +József és

+ Cecília

Január 26. Évközi 3. vasárnap

• Jövő szombaton a szentmisében gyertyaszentelést végzünk, és Balázs-áldás is lesz.
  • Tárnokligeten február 15-én szombaton a 17:00-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.

Miseszándékok: —

Január 26. Évközi 3. vasárnap

• Pusztazámoron február 16-án vasárnap a 09:30-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.

Miseszándékok: január 29. Szerda 17:00 +Földi Attila lelki üdvéért

Február 2. Vasárnap 09:30 Pro populo