Hirdetések 2019. november 17. Évközi 33. vasárnap

2019. november 17. Évközi 33. vasárnap

• Jövő vasárnap Krisztus a Mindenség Királya, az egyházi év utolsó vasárnapja lesz.
  • Krisztus Király vasárnapja előestéjén, november 23-án, szombaton 16:00-tól szentségimádás lesz a tárnokligeti templomban az országos szentségimádáshoz csatlakozva.

Sóskúton 8:00-9:00-ig lesz szentségimádás.

• Jövő héten lesz Szent Erzsébet, a Karitász védőszentje ünnepe. Ehhez kapcsolódva jövő vasárnap a Karitász javára gyűjtünk. A befolyt összeg 60 %-a az országos, 40%-a a helyi Karitász céljait szolgálja.
  • Szeretettel hívom a képviselőtestületi tagokat a sóskúti plébániára gyűlésre november 20-án szerdán 18:30-kor.
  • November 25-én hétfőn Székesegyházunk felszentelésének évfordulóját ünneplik Székesfehérváron, a Székesegyház felújítása miatt a Szent Imre templomban, a 17:00-kor kezdődő szentmisében. Ezen az ünnepen veszik át megbízólevelüket az idén felkészült lelkipásztori kisegítők is. Szeretettel várjuk a régebbi lelkipásztori kisegítőket, hogy megújulhassanak a tett ígéreteikben.
  • November 29-én Tárnokligeten kezdődik 24 órás szentségimádás 9:00-kor, felelőse Gubicza Katalin.
  • Jegyespárok jelentkezését várom, akik Tárnokon, Sóskúton, vagy Pusztazámoron szeretnének jövőre szentségi házasságot kötni.
  • Lehetőség van 2020-as Katolikus gyermeknaptár, lapozós falinaptár, kalendárium rendelésére szentmise után a kántor úrnál a sekrestyében.

Miseszándékok:

november 20. Szerda 18:00

november 22. Péntek 18:00

november 24. Vasárnap 08:00 + Mátrai József

2019. november 17. Évközi 33. vasárnap

• Krisztus Király vasárnapja előestéjén, november 23-án, szombaton 16:00-tól szentségimádás lesz a tárnokligeti, és a tárnoki templomban az országos szentségimádáshoz csatlakozva.

Miseszándékok: november 21. csütörtök 17:00

november 24. Vasárnap 11:00 +Somogyi Henrikné Petró Julianna halála

3. évf.

2019. november 17. Évközi 33. vasárnap

• Jövő hétvégén Krisztus a Mindenség Királya, az egyházi év utolsó vasárnapja lesz.

Miseszándékok: november 19. kedd 17:00 + Pál és Franciska és + fiuk Pál

november 23. szombat 17:00