Hirdetések 2019. szeptember 1. Évközi 22. vasárnap

2019. szeptember 1. Évközi 22. vasárnap

• Szeptember 6-án elsőpénteken Sóskúton 24 órás szentségimádást tartunk a plébániatemplomban 9:00-tól, – felelőse Drevenkáné Pátrovics Krisztina, nála lehet feliratkozni, délelőtt betegeket látogatok, este 6-kor szentmise lesz.
  • Szeptember 7-én szombaton 9:30-kor templomtakarításra várjuk a Kedves Testvéreket.
  • Szeptember 7-én Látónap lesz Székesfehérváron, 10:00-kor püspöki szentmisével kezdődik a Szent Imre Templomban.
  • Szeptember 8-án vasárnap 8:00-kor ünnepeljük a sóskúti templom búcsúját. A búcsúi szentmisén az iskolaév kezdetén megáldjuk a gyerekek iskolatáskáit is. Szeretettel fogadunk a mise utáni agapéhoz süteményt.
  • Szeptember 14-én Élő Templom Napja címmel egész napos rendezvényt szervez a Tárnoki Guadalupe-i Szűzanya Cursillós Közösség. Részletek, és jelentkezés a kihelyezett plakáton olvasható.
  • A sóskúti plébánia sekrestyést keres, bővebb felvilágosításért József atyához lehet fordulni.
  • Szentmise után kérem, keressenek meg a Medjugorje-i zarándoklat résztvevői Euró-visszaadása végett.

Miseszándékok:   szeptember 04. Szerda 18:00 Élő Julianna és családja

Szeptember 6. Péntek 18:00 Élő Gergely és családja

Szeptember 8. Vasárnap 08:00 + Sófalvi szülőkért, és Oksesik szülőkért

2019. szeptember 1. Évközi 22. vasárnap

• Szeptember 5-én csütörtökön kivételesen 17:15-kor kezdődik a szentmise egy temetés miatt.
  • Szeptember 6-án elsőpénteken Tárnok falusi templomban ½ 7-kor igeliturgia lesz. Sóskúton 24 órás szentségimádást tartunk a plébániatemplomban 9:00-tól, felelőse Drevenkáné Pátrovics Krisztina, délelőtt betegeket látogatok.
  • Szeptember 7én Látónap lesz Székesfehérváron, 10:00-kor püspöki szentmisével kezdődik a Szent Imre Templomban.
  • Szeptember 8-án vasárnap 8:00-kor ünnepeljük a sóskúti templom búcsúját. A sóskútiak szeretettel várják a társegyházközségek tagjait.
  •  Szeptember 8-án vasárnap a tárnoki 11-es misén az iskolaév kezdetén megáldjuk a gyerekek iskolatáskáit.

Miseszándékok: Szeptember 8. Vasárnap 11:00 Bukovszki Madgolna és Patatics Ferenc

2019. szeptember 1. Évközi 22. vasárnap

• Szeptember 6-án elsőpénteken a tárnokligeti templomban 17:00-kor igeliturgia lesz. Sóskúton 24 órás szentségimádást tartunk a plébániatemplomban 9:00-tól, felelőse Drevenkáné Pátrovics Krisztina. Délelőtt betegeket látogatok.
  • Szeptember 14-én Látónap lesz Székesfehérváron, 10:00-kor püspöki szentmisével kezdődik a Szent Imre Templomban.
  •  Szeptember 8-án vasárnap a tárnokligeti 09:30- órai misén az iskolaév kezdetén megáldjuk a gyerekek iskolatáskáit.
  • Szeptember 14-én Élő Templom Napja címmel egész napos rendezvényt szervez a Tárnoki Guadalupe-i Szűzanya Cursillós Közösség s Tárnok-falusi templomban Részletek, és jelentkezés a kihelyezett plakáton olvasható.

Miseszándékok: szeptember 3. Kedd 17:00 + Rozália

Szeptember 8. Vasárnap 09:30 Élő Anita és családja

2019. szeptember 1. Évközi 22. vasárnap

• Szeptember 6-án elsőpénteken Sóskúton 24 órás szentségimádást tartunk a plébániatemplomban 9:00-tól, felelőse Drevenkáné Pátrovics Krisztina. Délelőtt betegeket látogatok.
  • Szeptember 7-én szombaton a pusztazámori 18:00- órai misén az iskolaév kezdetén megáldjuk a gyerekek iskolatáskáit.

Miseszándékok: szeptember 04. Szerda 17:00 +Lajos