Hirdetések 2019 augusztus 11. Évközi 19. vasárnap

Hirdetések 2019. augusztus 11. Évközi 19. Vasárnap Sóskút
Augusztus 15-én csütörtökön Szűzanya mennybevételének parancsolt ünnepe, Nagyboldogasszony lesz. Szentmisék lesznek Tárnok faluban 17:00-kor, és Sóskúton 18:00-kor. Tárnokligeten és Pusztazámoron 17:00-kor igeliturgia lesz.
• Augusztus 20-án kedden Szent István király ünnepén Sóskúton 8:00-kor szentmise lesz kenyérszenteléssel.
• Az autóbuszos zarándoklat Medjugorjéba augusztus 21-től 24-ig biztosan elmegy, ha még szeretne jelentkezni valaki, bővebb információért forduljon József atyához!
• A Makrovilág utazási iroda elküldte emailben mindenkinek a zarándoklattal kapcsolatos információs levelet, kérem az esetleges félreértések elkerülése végett, – hiszen, van ahol esetleg nem jó az internet, vagy nem jó a számítógép, vagy nincs gyakori kapcsolata a számítógéppel- hogy azok, akik itt vannak a szentmisén, a mise után jelezzék nekem vissza a sekrestyében, hogy meg is kapták ezt a levelet, ha valaki nem kapta volna meg, azoknak most tudok adni egy-egy példányt belőle.(indulás Sóskút aug. 21 5.45 kor, érkezés aug.24 szombat késő este, Belépők, idegenforgalmi adók, szervízdíjak 20 Euro, az útdíj, parkolás, behajtás 20 Euro és fakultatív kirándulás 8 Euro, Hozsannát és rózsafüzért hozzanak magukkal! Baleset-, betegség-, poggyászbiztosítás van, csoportos classic BBP biztosítás.
• A hittantáborban készült fényképek megtekinthetők az aktuális hírekkel, eseményekkel együtt plébániáink honlapján: www.soskutiplebania.hu
Miseszándékok: Augusztus 14. Szerda 18:00: Augusztus 15. Csütörtök 18:00: Augusztus 16. Péntek 18:00: Augusztus 18. Vasárnap 08:00: + Kummer Sándor és + szüleiért

Hirdetések 2019. augusztus 11. Évközi 19. Vasárnap Tárnok
• Augusztus 15-én csütörtökön Szűzanya mennybevételének parancsolt ünnepe, Nagyboldogasszony lesz. Szentmisék lesznek Tárnok faluban 17:00-kor, és Sóskúton 18:00-kor. Tárnokligeten és Pusztazámoron 17:00-kor igeliturgia lesz.
• Augusztus 20-án kedden Szent István király ünnepén Tárnokon 11:00-kor kor szentmise lesz a templomban és utána kenyérszentelés lesz a művelődési házban 12.15 kor.
• Az autóbuszos zarándoklat Medjugorjéba augusztus 21-től 24-ig biztosan elmegy, ha még szeretne jelentkezni valaki, bővebb információért forduljon József atyához!
• A Makrovilág utazási iroda elküldte emailben mindenkinek a zarándoklattal kapcsolatos információs levelet, kérem az esetleges félreértések elkerülése végett, – hiszen, van ahol esetleg nem jó az internet, vagy nem jó a számítógép, vagy nincs gyakori kapcsolata a számítógéppel- hogy azok, akik itt vannak a szentmisén, a mise után jelezzék nekem vissza a sekrestyében, hogy meg is kapták ezt a levelet, ha valaki nem kapta volna meg, azoknak most tudok adni egy-egy példányt belőle.(indulás Sóskút aug. 21 5.45 kor, érkezés aug.24 szombat késő este, Belépők, idegenforgalmi adók, szervízdíjak 20 Euro, az útdíj, parkolás, behajtás 20 Euro és fakultatív kirándulás 8 Euro, Hozsannát és rózsafüzért hozzanak magukkal! Baleset-, betegség-, poggyászbiztosítás van, csoportos classic BBP biztosítás. A hittantáborban készült fényképek megtekinthetők az aktuális hírekkel, eseményekkel együtt plébániáink honlapján: www.soskutiplebania.hu
Miseszándékok: Augusztus 15. Csütörtök 17:00: Augusztus 18. Vasárnap 11:00: + Klára, + Károly és + Aranka

Hirdetések 2019. augusztus 11. Évközi 19. Vasárnap Tárnokliget
• Augusztus 15-én csütörtökön Szűzanya mennybevételének parancsolt ünnepe, Nagyboldogasszony lesz. Szentmisék lesznek Tárnok faluban 17:00-kor, és Sóskúton 18:00-kor. Tárnokligeten és Pusztazámoron 17:00-kor igeliturgia lesz.
• Augusztus 20-án kedden Szent István király ünnepén Tárnok faluban 11:00-kor szentmise lesz a templomban és utána kenyérszentelés lesz a művelődési házban 12.15 kor.

• Az autóbuszos zarándoklat Medjugorjéba augusztus 21-től 24-ig biztosan elmegy, ha még szeretne jelentkezni valaki, bővebb információért forduljon József atyához!

• A Makrovilág utazási iroda elküldte emailben mindenkinek a zarándoklattal kapcsolatos információs levelet, kérem az esetleges félreértések elkerülése végett, – hiszen, van ahol esetleg nem jó az internet, vagy nem jó a számítógép, vagy nincs gyakori kapcsolata a számítógéppel- hogy azok, akik itt vannak a szentmisén, a mise után jelezzék nekem vissza a sekrestyében, hogy meg is kapták ezt a levelet, ha valaki nem kapta volna meg, azoknak most tudok adni egy-egy példányt belőle.(indulás Sóskút aug. 21 5.45 kor, érkezés aug.24 szombat késő este, Belépők, idegenforgalmi adók, szervízdíjak 20 Euro, az útdíj, parkolás, behajtás 20 Euro és fakultatív kirándulás 8 Euro, Hozsannát és rózsafüzért hozzanak magukkal! Baleset-, betegség-, poggyászbiztosítás van, csoportos classic BBP biztosítás.

• A hittantáborban készült fényképek megtekinthetők az aktuális hírekkel, eseményekkel együtt plébániáink honlapján: www.soskutiplebania.hu

Miseszándékok: Augusztus 13. Kedd 17:00:
Augusztus 18. Vasárnap 09:30:

Hirdetések 2019. augusztus 11. Évközi 19. Vasárnap Pusztazámor
• Augusztus 15-én csütörtökön Szűzanya mennybevételének parancsolt ünnepe, Nagyboldogasszony lesz. Szentmisék lesznek Tárnok faluban 17:00-kor, és Sóskúton 18:00-kor. Tárnokligeten és Pusztazámoron 17:00-kor igeliturgia lesz.
• Augusztus 20-án kedden Szent István király ünnepén Pusztazámoron szentmise lesz a keresztnél 09:30-kor kenyérszenteléssel.
• Az autóbuszos zarándoklat Medjugorjéba augusztus 21-től 24-ig biztosan elmegy, ha még szeretne jelentkezni valaki, bővebb információért forduljon József atyához!
• A Makrovilág utazási iroda elküldte emailben mindenkinek a zarándoklattal kapcsolatos információs levelet, kérem az esetleges félreértések elkerülése végett, – hiszen, van ahol esetleg nem jó az internet, vagy nem jó a számítógép, vagy nincs gyakori kapcsolata a számítógéppel- hogy azok, akik itt vannak a szentmisén, a mise után jelezzék nekem vissza a sekrestyében, hogy meg is kapták ezt a levelet, ha valaki nem kapta volna meg, azoknak most tudok adni egy-egy példányt belőle.(indulás Sóskút aug. 21 5.45 kor, érkezés aug.24 szombat késő este, Belépők, idegenforgalmi adók, szervízdíjak 20 Euro, az útdíj, parkolás, behajtás 20 Euro és fakultatív kirándulás 8 Euro, Hozsannát és rózsafüzért hozzanak magukkal! Baleset-, betegség-, poggyászbiztosítás van, csoportos classic BBP biztosítás.

• A hittantáborban készült fényképek megtekinthetők az aktuális hírekkel, eseményekkel együtt plébániáink honlapján: www.soskutiplebania.hu

Miseszándékok: Augusztus 14. Szerda 17:00:
Augusztus 17. Szombat 18:00: + Kiss István