Hirdetések 2019. július 7. Évközi 14. vasárnap

Hirdetések

2019. július 7. Évközi 14. vasárnap

Sóskút

  • Értesítjük a Kedves Testvéreket, hogy a múlt vasárnapi Apostoli Szentszék céljaira történt gyűjtés eredménye 27450.- forint, melyet továbbítottunk az Egyházmegyei Hivatalhoz.
  • A hittantábor jövő vasárnap a tárnoki 11 órai szentmise után indul. A tábor szervezői köszönettel fogadnak tartós élelmiszer (befőtt, lekvár, konzerv), zöldség, gyümölcs adományokat. Adományaikat jövő vasárnapig a szentmisék alkalmával adhatják le a sekrestyében.

      Miseszándékok:  —

Hirdetések

2019. július 7. Évközi 14. vasárnap

Tárnok

  • Értesítjük a Kedves Testvéreket, hogy a múlt vasárnapi Apostoli Szentszék céljaira történt gyűjtés eredménye 30230.- forint, melyet továbbítottunk az Egyházmegyei Hivatalhoz.
  • A hittantábor jövő vasárnap a tárnoki 11 órai szentmise után indul. A tábor szervezői köszönettel fogadnak tartós élelmiszer (befőtt, lekvár, konzerv), zöldség, gyümölcs adományokat. Adományaikat jövő vasárnapig a szentmisék alkalmával adhatják le a sekrestyében.

Miseszándékok : Július 14. Vasárnap 11:00 Elh. Ifj. Dávid József és Dávid Család élő, és elhunyt tagjaiért

Hirdetések

2019. július 7. Évközi 14. vasárnap

Tárnokliget

  • Értesítjük a Kedves Testvéreket, hogy a múlt vasárnapi Apostoli Szentszék céljaira történt gyűjtés eredménye 15260.- forint, melyet továbbítottunk az Egyházmegyei Hivatalhoz.
  • A hittantábor jövő vasárnap a tárnoki 11 órai szentmise után indul. A tábor szervezői köszönettel fogadnak tartós élelmiszer (befőtt, lekvár, konzerv), zöldség, gyümölcs adományokat. Adományaikat jövő vasárnapig a szentmisék alkalmával adhatják le a sekrestyében.

Miseszándékok: július 14. Vasárnap 09:30 Kárász Ferenc, Szabó Veronika, és Kárász József lelki üdvéért

Hirdetések

2019. július 7. Évközi 14. vasárnap

Pusztazámor

  • Értesítjük a Kedves Testvéreket, hogy a múlt vasárnapi Apostoli Szentszék céljaira történt gyűjtés eredménye 3820.- forint, melyet továbbítottunk az Egyházmegyei Hivatalhoz.
  • A hittantábor jövő vasárnap a tárnoki 11 órai szentmise után indul. A tábor szervezői köszönettel fogadnak tartós élelmiszer (befőtt, lekvár, konzerv), zöldség, gyümölcs adományokat. Adományaikat jövő vasárnapig a szentmisék alkalmával adhatják le a sekrestyében.

Miseszándékok: —