Hirdetések 2019. május 12. Húsvét 4. vasárnapja

.

• Ma van az egyházmegyei gyűjtés, melynek bevételét a tűzben megrongálódott perbáli templom felújítására fordítják.
  • Május péntekjein a szentmisében májusi litániával köszöntjük a Szűzanyát.
  • Az elsőáldozás idén Sóskúton május 19-én vasárnap lesz a 8:00-i szentmisében. Az elsőáldozók vizsgája május 17-én pénteken 18:30-kor lesz a sóskúti templomban.
  • Augusztus 21-től 24-ig autóbuszos zarándoklatot tervezünk Medjugorje-ba. A részvételi díj 60000.- Ft. Az érdeklődők József atyánál jelentkezzenek minél előbb a sekrestyében.

Miseszándékok: Május. 19. vasárnap 08:00 +Kovács Jánosné szül. Mihalicza Mária, és + szüleiért

Május 12. Húsvét 4. vasárnapja

• Májusban  csütörtöki szentmisékben májusi litániával köszöntjük a Szűzanyát.
  • Az elsőáldozás idén május 19-én vasárnap lesz a 09:30-i szentmisében Tárnokligeten. Az elsőáldozók vizsgája május 16-án csütörtökön 17:30-kor lesz a tárnok falusi templomban.

Miseszándékok: Május. 19. Vasárnap 11:00 +Tóth Mária lelki üdvéért

Május 12. Húsvét 4. vasárnapja

• Az elsőáldozás idén Sóskúton május 19-én vasárnap lesz a 09:30-i szentmisében Tárnokligeten. Az elsőáldozók vizsgája május 16-án csütörtökön 17:30-kor lesz a tárnok falusi templomban.

Miseszándékok: –

Május 12. Húsvét 4. vasárnapja

• Május péntekjein a szentmisében májusi litániával köszöntjük a Szűzanyát.
  • Az elsőáldozás idén Pusztazámoron május 18-án szombaton lesz a 18:00-i szentmisében. Az elsőáldozók vizsgája május 17-én pénteken 18:30-kor lesz a sóskúti templomban.

Miseszándékok:  május 15. Szerda 17:00 Élő Ágnes