Hirdetések – 2016. november 13. Évközi 33. vasárnap

• A héten lesz Szent Erzsébet, a Karitász védőszentje ünnepe. Ehhez kapcsolódva jövő vasárnap a Karitász javára gyűjtünk. A befolyt összeg 60 %-a az országos, 40%-a a helyi Karitász céljait szolgálja.
• Jövő vasárnap Krisztus, a mindenség Királya ünnepe lesz, az egyházi év utolsó vasárnapja.
• Lehetőség van 2017-es Katolikus gyermeknaptár, lapozós falinaptár, kalendárium rendelésére szentmise után a kántor úrnál a sekrestyében.

Miseszándékok: november 18. péntek 18:00 + Cserveni Péter és felesége Kovács Irén és élő és elhunyt családtagokért
november 20. vasárnap 08:00 + Mátrai József

• Ma 14:00-kor pásztorjáték próba lesz a sekrestyében.

Miseszándékok:november 17. csütörtök 17:00 + Kulcsár Antalné szül. Faragó Éva temetési mise
november 20. vasárnap 11:00 Kozel Mihály Benő és felesége Holinszki Teréz temetési mise

• Ma 14:00-kor pásztorjáték próba lesz a falusi templom sekrestyéjében.

Miseszándékok: november 15. kedd 17:00 Élő Krisztina és családja

Miseszándékok: november 16. szerda 17:00 + Ferenc