Hirdetések 2017.11.05.

1. november 05. Évközi 31. vasárnap

• November 13-án, hétfőn 17:00 órakor a székesfehérvári bazilikában Megyés Püspök atya szentmisét mutat be a Magyar Szent Család pártfogását kérve, ereklyéik jelenlétében. A közös ünneplésre Püspök atya szeretettel várja az Egyházmegyénk családjait.
  • Akik a lelkipásztori területemen jövőre kívánnak szentségi házasságot kötni, kérem, szentmise után jelentkezzenek a sekrestyében.

Miseszándékok: november 12. Vasárnap 08:00 + Pirbus Péter + Testvérek és + Szülők

Miseszándékok:

Miseszándékok: