Hirdetések 2020. március 8. Nagyböjt 2. vasárnapja

Hirdetések 2020. március 8.  Nagyböjt 2. vasárnapja

• A Konklávé 2013 március 13-án választotta meg Szentatyánkat, Ferenc pápát. Imádkozzunk érte!
  • Idén is rendelkezhetünk adónk egy részéről. 1%-át valamelyik egyháznak, másik 1%-át pedig egy alapítványnak ajánlhatjuk fel. A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011. Felhívjuk azonban a Kedves Testvérek figyelmét, hogy a jövedelemadó 1 %-ának felajánlása nem helyettesíti az egyházközségi hozzájárulás rendezését.
  • A jegyesoktatás első alkalma március 11-én szerdán 19:00-kor lesz a sóskúti plébánián.
  • Nagyböjt péntekein pénteken 17:30-kor keresztutat végzünk.
  • A passió első próbája március 12-én csütörtökön 18:30-kor lesz a tárnoki idősek napközijében.
  • A nagyböjti lelkigyakorlat időpontja módosult, március 27-én pénteken 16:30-kor Tárnok faluban, és 18:00-kor Sóskúton lesz a szentmise, Tóth Tibor Kecskemét-nagytemplomi káplán atya vállalta a gyóntatást, és az elmélkedést.
  • Mint mindenki tudja, 2020. szeptember 13-20 között , -1938 után –újra Budapesten rendezik meg a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszust. Sok programon vehetünk részt, de egy programra szeretnénk közösen eljutni. Jó lenne, ha minél többen csatlakoznának, és részt vennénk a szeptember 19-ei szentmisén, a Kossuth téren. (Főcelebráns: Erdő Péter Bíboros), és az azt követő gyertyás körmeneten a Hősök teréig. A részvételhez regisztrációra van szükség, amelyet mindenki maga elvégezhet az interneten, és csatlakozhat a Sóskúti Kisboldogasszony csoporthoz, vagy jelentkezhet Krisztina testvérnél, illetve tájékozódhat a faliújságon is.

Miseszándékok:  március 11. Szerda 18:00

Március 13. Péntek 18:00

Március 15. Vasárnap 08:00 +Kövesdi Alajos, és felesége Fűsz Anna, és + hozzátartozókért

Miseszándékok:  március 12. Csütörtök 17:00