Hirdetések 2020. február 09. Évközi 5. vasárnap

Február 09. Évközi 5. vasárnap

• Sóskúton február 16-án, jövő vasárnap a 8:00-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.
  • A jegyesoktatás március 11-én szerdán 19:00-kor indul a sóskúti plébánián, lehet jelentkezni szentmise után a sekrestyében, vagy ügyfélfogadási időben a sóskúti plébánián.
  • Az Eucharisztikus Kongresszus szimbóluma, a Missziós kereszt február 22-én érkezik a budaörsi templomba. Ereklyetartóiban a Szent Kereszt-ereklyén kívül, 29 magyar szent ereklyéje is megtalálható. Közös zarándoklatra hívjuk a kedves testvéreket, autókkal, két hét múlva, február 23-án vasárnap délután 16 óra körüli indulással a budaörsi templomba, ahol közösen imádkoznánk egyházközségünk, hazánk, Európa megújulásáért. Ha szívesen velünk tartana, és esetleg szabad helye is van még az autóban, kérjük, jövő hét vasárnapig, iratkozzon fel a hátul elhelyezett lapon, vagy jelentkezzen Drevenkáné Pátrovics Krisztinél. A szabad helyekre is várunk jelentkezőket.

Miseszándékok: február 12. Szerda 18:00

Február 14. Péntek 18:00

Február 16. Vasárnap 08:00 pro populo

Február 09. Évközi 5. vasárnap

• Tárnokon február 16-án, jövő vasárnap a 11:00-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.

Miseszándékok: február 13. Csütörtök 17:00 +Markó György halálának 5. évf. alkalmából, és + szüleiért.

Február 16. Vasárnap 11:00 Hálából Dekolux dolgozóiért

Február 09. Évközi 5. vasárnap

• Tárnokligeten február 15-én, jövő szombaton a 17:00-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.

Miseszándékok:  február 11. Kedd 17:00 + Margit nővérért

február 15. Szombat 17:00 Élő Ferenc gyógyulásáért

Február 09. Évközi 5. vasárnap

• Pusztazámoron február 16-án, jövő vasárnap a 09:30-órai szentmisében kerül sor a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására.

Miseszándékok: február 12. Szerda 17:00

Február 16. Vasárnap 09:30 Hálából