Hirdetések 2020. január 19. Évközi 2. vasárnap

Január 19. Évközi 2. vasárnap

• 2020-ban az ökumenikus imahetet január 19-26-ig tartják a keresztények. Imádkozzunk a héten a keresztények egységéért!
  • Jegyesoktatásra lehet jelentkezni szentmise után a sekrestyében, vagy ügyfélfogadási időben a sóskúti plébánián.

Miseszándékok: január 22. Szerda 18:00 +Lányért, +Édesapáért, +Édesanyáért

január 26. Vasárnap 08:00 +Szabó Károlyné szül. Monostori Erzsébet

Miseszándékok:  Január 26. Vasárnap 11:00  +Barusz István lelki üdvéért

Január 19. Évközi 2. vasárnap

• 24 órás szentségimádás lesz Tárnokligeten február 7-én elsőpénteken 9 órakor. Felelőse Gubicza Katalin, feliratkozni szentmise után lehet a sekrestyében lehet. Ugyanezen a napon 15:00-kor imaórát tartunk a betegek gyógyulásáért, az elsőpénteki igeliturgia 16:00-kor lesz.

Miseszándékok: Jan. 21. kedd 17:00 +Zahorán László temetési mise

Miseszándékok: január 22. Szerda 17:00 +Rajczy Katalin