Hirdetések 2020. január 12. Urunk megkeresztelkedése

Hirdetések 2020. január 12. Urunk megkeresztelkedése

Sóskút

  • Jegyesoktatást indítunk azok részére, akik 2020-ban Sóskúton, Pusztazámoron, vagy Tárnokon szeretnének templomi házasságot kötni. Jelentkezni lehet szentmise után a sekrestyében, vagy ügyfélfogadási időben a sóskúti plébánián.
  • Szenteltvíz kérhető szentmise után a sekrestyében.

Miseszándékok: Január 15. Szerda 18:00 Drevenka és Kovács család élő és elhunyt tagjaiért

Január 17. Péntek 18:00 +Pecsenka Imre, és Rostár és Pecsenka család elhunyt és élő tagjaiért

Január 19. Vasárnap 8:00 +Eskulics Tamás és szüleiért

Hirdetések 2020. január 12. Urunk megkeresztelkedése

Tárnok

  • Jegyesoktatást indítunk azok részére, akik 2020-ban Sóskúton, Pusztazámoron, vagy Tárnokon szeretnének templomi házasságot kötni. Jelentkezni lehet szentmise után a sekrestyében, vagy ügyfélfogadási időben a sóskúti plébánián.
  • Szenteltvíz kérhető szentmise után a sekrestyében.

Miseszándékok: Január 16. Csütörtök 17:00 Szolnoki, Dobos, Staud, és Kiss család elhunyt és élő tagjaiért

Január 19. Vasárnap 11:00 +Szanyó Sándor lelki üdvéért halála 1. Évf.

Hirdetések 2020. január 12. Urunk megkeresztelkedése

Tárnokliget

  • Jegyesoktatást indítunk azok részére, akik 2020-ban Sóskúton, Pusztazámoron, vagy Tárnokon szeretnének templomi házasságot kötni. Jelentkezni lehet szentmise után a sekrestyében, vagy ügyfélfogadási időben a sóskúti plébánián.
  • Szenteltvíz kérhető szentmise után a sekrestyében.

Miseszándékok: Január 18. Szombat 17:00 +Futó Tamás lelki üdvéért

Hirdetések 2020. január 12. Urunk megkeresztelkedése

  Pusztazámor

  • Jegyesoktatást indítunk azok részére, akik 2020-ban Sóskúton, Pusztazámoron, vagy Tárnokon szeretnének templomi házasságot kötni. Jelentkezni lehet szentmise után a sekrestyében, vagy ügyfélfogadási időben a sóskúti plébánián.
  • Szenteltvíz kérhető szentmise után a sekrestyében.

Miseszándékok: Január 15. Szerda 17:00 Holokauszt áldozataiért és elkövetőiért