Hirdetések 2019. december 22. Advent 4. vasárnapja

• Dec. 24-én kedden reggel 6:00-kor roráte igeliturgia lesz Sóskúton.
  • Dec 24-én Sóskúton 24:00-kor lesz éjféli szentmise.
  • December 25-én és 26-án Sóskúton 08:00-kor lesz szentmise.
  • December 27-én pénteken 18:00-kor lesz szentmise Sóskúton.
  • Köszönetemet fejezem ki mindazoknak, akik idén is szívükön viselték egyházközségünk anyagi terheit, rendezték egyházközségi hozzájárulásukat. Aki még nem rendezte, szíveskedjék elrendezni.
  • Akik a lelkipásztori területemen jövőre kívánnak szentségi házasságot kötni, kérem, szentmise után jelentkezzenek a sekrestyében.
  • A Megrendelt kalendáriumok, naptárak szentmise után átvehetők kántor úrtól a sekrestyében.

Miseszándékok:  december 24. Kedd 24:00 élő Éváért és szeretteiért

December 25. Szerda 08:00 Élő Mátéért és családjáért

december 26. csütörtök 08:00 +Mária lelki üdvéért

december 27. Péntek 18:00 Szeretetláng imacsoport szándékaiért

december 29. Vasárnap 08:00 élő Karádi családért

Hirdetések 2019. december 22. Advent 4. vasárnapja

• Dec 24-én Tárnokon 22:30-kor lesz éjféli szentmise.
  • December 25-én és 26-án Tárnokon 11:00-kor lesz szentmise.
  • Templomunkban plébániánk fiataljai Betlehemes játékot mutatnak be 24-én, szenteste délutánján 16:00-kor. Szeretettel várunk mindenkit!

Miseszándékok: December 25. szerda 11:00 + Sándor

december 26. csütörtök 11:00 + Sulai Krisztina halálának 3. évfordulója

december 29. Vasárnap 11:00 Élő Szülőkért

Hirdetések 2019. december 22. Advent 4. vasárnapja

• Dec 24-én éjjel Tárnokligeten 22:30-kor lesz igeliturgia.
  • December 25-én 09:30-kor Tárnokligeten igeliturgia, és 26-án 09:30-kor szentmise lesz.

Miseszándékok:

Hirdetések 2019. december 22. Advent 4. vasárnapja

• Éjféli mise idén Sóskúton lesz, jöjjünk át minél többen.
  • December 25-én 9:30-kor Pusztazámoron szentmise lesz.

Miseszándékok:

december 25. Szerda 09:30 +Gothár István és családja