Hirdetések 2019. december 08. Advent 2. vasárnapja

• Szeretettel hívjuk a Testvéreket ma délután 17:00-ra a Tárnoki Lokálpatrióták Egyesülete szervezésében megrendezendő Adventi Hangversenyre a Tárnok-falusi templomba.
  • Roráte igeliturgiákat tartunk Sóskúton keddenként 6:00-kor.
  • Kaszap István halála 84. évfordulóján mutat be szentmisét Püspök atya a székesfehérvári Prohászka templomban december 17-én, kedden 17:00-kor.
  • Akik a lelkipásztori területemen jövőre kívánnak szentségi házasságot kötni, kérem, szentmise után jelentkezzenek a sekrestyében.
  • Sóskúton hétköznap szerdán és pénteken van szentmise 18:00-kor. Becsüljük meg, és használjuk ki ezeket a lehetőségeket adventi készületünkhöz, és a karácsonyi szentgyónás elvégzésére.

Miseszándékok:   december 13. Péntek 18:00 Sóskúti község lakóiért

December 15. vasárnap 8:00 +Kovács Róbert és fiáért, Csaba, és +Kovács és Chrenkó szülőkért

• Advent keddjein Tárnok faluban 06:00-kor roráte igeliturgiát tartunk
  • Tárnokon hétköznap csütörtökön van szentmise 17:00-kor. Becsüljük meg, és használjuk ki ezt a lehetőséget adventi készületünkhöz, és a karácsonyi szentgyónás elvégzésére.
  • Még ma lehet rendelni kántor úrnál jövő évi kalendáriumot, falinaptárat.

Miseszándékok: December 15. Vasárnap 11:00 Lepsényi Andrásné szül Lugosi Szabina temetési mise

Hirdetések 2019. december 08. Advent 2. vasárnapja

• Szeretettel hívjuk a Testvéreket december 8-án vasárnap délután 17:00-ra a Tárnoki Lokálpatrióták Egyesülete szervezésében megrendezendő Adventi Hangversenyre a Tárnok-falusi templomba.
  • Advent péntekjein Tárnokligeten 06:00-kor roráte igeliturgiát tartunk.
  • Tárnokligeten hétköznap kedden van szentmise 17:00-kor. Becsüljük meg, és használjuk ki ezt a lehetőséget adventi készületünkhöz, és a karácsonyi szentgyónás elvégzésére.

Miseszándékok: december 14. Szombat 17:00 +László édesapáért

Hirdetések 2019. december 08. Advent 2. vasárnapja

• Pusztazámoron hétköznap szerdán van szentmise 17:00-kor. Becsüljük meg,és használjuk ki ezt a lehetőséget adventi készületünkhöz, és a karácsonyi szentgyónás elvégzésére.

Miseszándékok: december 11 szerda 17:00 + Horváth édesapáért

December 15. Vasárnap 09:30 Élő Bauer családért