Hirdetések 2019. december 01. Advent 1. vasárnapja

• A múlt heti Karitász gyűjtés eredménye 51600 Ft, melynek 60%-át átutaltuk az Egyházmegyei Hivatalnak.
  • Adventben Sóskúton adventi szentmise szerdán, pénteken 18:00-kor, kedden reggel 6-kor rorate-igeliturgia lesz.
  • December 6-án elsőpéntek, délelőtt betegeket látogatok, 18:00-kor szentmise lesz szentségimádással.
  • December 7-én szombaton lesz a Hitoktatók és világi lelkipásztori munkatársak adventi lelki napja. A program püspöki szentmisével kezdődik délelőtt 10 órakor a Szent Imre templomban.
  • Székesfehérváron a püspöki palota kertjében november 30-tól látogatható a hagyományos „Adventi udvar”.
  • A sóskúti Karitász csoport tartós élelmiszer adományokat gyűjt a rászorulóknak karácsonyra, melyeket szentmisék alkalmával a sekrestyében lehet leadni.

Miseszándékok: december 4. Szerda 18:00 Élő Borbála, és Boróka, és családtagjaikért

december 06. Péntek 18:00 +Kovács Józsefné Szül Zrubecz Erzsébet temetési mise

December 8. Vasárnap 8:00 +Kovács Béla, és +felesége Chrenkó Szidónia, és

+ hozzátartozókért

Hirdetések 2019. december 01. Advent 1. vasárnapja

• A múlt heti Karitász gyűjtés eredménye 80515 Ft, melynek 60%-át átutaltuk az Egyházmegyei Hivatalnak.
  • Adventben Tárnok-faluban csütörtökön 17:00-kor adventi szentmise, kedden reggel 6:00-kor rorate-igeliturgia lesz.
  • December 6-án elsőpénteken 06:30-kor igeliturgia lesz.
  • Elsőpénteken délelőtt betegeket látogatok.
  • Szeretettel hívjuk a Testvéreket december 8-án vasárnap délután 18:00-ra a Tárnoki Lokálpatrióták Egyesülete szervezésében megrendezendő Adventi Hangversenyre a Tárnok-falusi templomba.
  • A tárnoki Karitász csoport tartós élelmiszer adományokat gyűjt a rászorulóknak karácsonyra, melyeket szentmisék alkalmával a sekrestyében lehet leadni.

Miseszándékok: December 8. Vasárnap 11:00 +Béla nagybácsiért

Hirdetések 2019. december 01. Advent 1. vasárnapja

• A múlt heti Karitász gyűjtés eredménye 22820 Ft, melynek 60%-át átutaltuk az Egyházmegyei Hivatalnak.
  • Adventben Tárnokligeten kedden 17:00-kor adventi szentmise, pénteken 6:00-kor rorate-igeliturgia lesz – jövő héten, december 6-án, elsőpénteken is.
  • Elsőpénteken délelőtt betegeket látogatok.

Miseszándékok: december 7. szombat 17:00 +Csontos László Gábor

Hirdetések 2019. december 01. Advent 1. vasárnapja

• Elsőpénteken december 6-án délelőtt betegeket látogatok.
  • A pusztazámori Karitász csoport tartós élelmiszer adományokat gyűjt a rászorulóknak karácsonyra, melyeket szentmisék alkalmával a sekrestyében lehet leadni.

Miseszándékok: December 8. Vasárnap 09:30 +Teréz lelki üdvéért