Hirdetések 2019. november 24. Krisztus a Mindenség Királya

• Ma a Karitász javára gyűjtünk.
  • November 25-én hétfőn Székesegyházunk felszentelésének évfordulóját ünneplik Székesfehérváron, a Székesegyház felújítása miatt a Szent Imre templomban, a 17:00-kor kezdődő szentmisében. Ezen az ünnepen veszik át megbízólevelüket az idén felkészült lelkipásztori kisegítők is. Szeretettel várjuk a régebbi lelkipásztori kisegítőket, hogy megújulhassanak a tett ígéreteikben.
  • November 29-én pénteken Tárnokligeten kezdődik 24 órás szentségimádás 9:00-kor, felelőse Gubicza Katalin.
  • November 30-án, szombaton 10 órakor nyílik meg a Püspöki Palota kertjében a hagyományos „Adventi udvar”. Ezen a napon 16 órakor közös adventi gyertyagyújtásra vár bennünket Püspök atya.
  • December 7-én szombaton lesz a Hitoktatók és világi lelkipásztori munkatársak adventi lelki napja. A program püspöki szentmisével kezdődik délelőtt 10 órakor a Szent Imre templomban.
  • Lehetőség van 2020-as Katolikus gyermeknaptár, lapozós falinaptár, kalendárium rendelésére szentmise után a kántor úrnál a sekrestyében.
  • Jegyespárok jelentkezését várom, akik Tárnokon, Sóskúton, vagy Pusztazámoron szeretnének jövőre szentségi házasságot kötni.
  • Köszönetemet fejezem ki mindazoknak, akik idén is szívükön viselték egyházközségünk anyagi terheit, rendezték egyházközségi hozzájárulásukat. Aki még nem rendezte, szíveskedjék elrendezni.

Miseszándékok:

November 27. Szerda 18:00

november 29. péntek 18:00

december 1. vasárnap 08:00 +Teréz testvérünkért

• Ma a Karitász javára gyűjtünk.
  • A Rózsafüzér Társulat szeretettel hívja soraiba azokat a testvéreket – fiatalokat is – akik vállalják, hogy naponta elimádkoznak 1 tized rózsafüzért.Jelentkezni lehet Kovács Lászlóné Valinál és Dobos Erikánál.Közös imádságra is hívunk minden hónap első vasárnapján a szentmise előtt , fél 11-től.

Miseszándékok: November 28. csütörtök 17:00

December 1. Vasárnap 11:00