Hirdetések 2019. november 10. Évközi 32. vasárnap

2019. november 10. Évközi 32. vasárnap

• November 16-án, szombaton 17:00 órakor a székesfehérvári Szent Imre templomban Megyés Püspök atya szentmisét mutat be a Magyar Szent Család pártfogását kérve, ereklyéik jelenlétében. A közös ünneplésre Püspök atya szeretettel várja az Egyházmegyénk családjait.
  • A NEK előkészületének keretében szeretettel várják azokat az elsőáldozókat és kísérőiket, akik 2020. szeptember 13-án lesznek elsőáldozók Budapesten, a kongresszus nyitó szentmiséjén. A találkozó 2019. november 23-án, szombaton szentmisével kezdődik 10 órakor a székesfehérvári Prohászka emléktemplomban.
  • Krisztus Király vasárnapja előestéjén, november 23-án, szombaton 16:00-tól szentségimádás lesz a tárnokligeti templomban az országos szentségimádáshoz csatlakozva.
  • Akik a lelkipásztori területemen jövőre kívánnak szentségi házasságot kötni, kérem, szentmise után jelentkezzenek a sekrestyében.

Miseszándékok:

november 13. Szerda 18:00

november 15. Péntek 18:00

november 17. Vasárnap 08:00 + Csóti Mihály halálának 3. Évf., és + Szülőkért, és

+ Lizicska családért

Miseszándékok: november 14. csütörtök 17:00

november 17. Vasárnap 11:00 Szerdahelyi család elhunytjaiért

Miseszándékok: november 12. kedd 17:00

november 16. szombat 17:00

2019. november 10. Évközi 32. vasárnap

• November 16-án, szombaton 17:00 órakor a székesfehérvári Szent Imre templomban Püspök atya szentmisét mutat be a Magyar Szent Család pártfogását kérve, ereklyéik jelenlétében. A közös ünneplésre Püspök atya szeretettel várja az Egyházmegyénk családjait.

Miseszándékok:november 13. Szerda 17:00 + Ilona

november 17. Vasárnap 09:30 + Kaiser Antalné Aranka