Hirdetések 2019. október 13. Évközi 28. vasárnap (Tárnoki búcsú)

• Jövő vasárnap a missziók javára gyűjtünk.
  • Októberben a péntek esti szentmisék előtt fél órával rózsafüzért imádkozunk.
  • Azok a jegyesek, akik jövőre Tárnokon, Sóskúton, vagy Pusztazámoron kívánnak házasságot kötni, jelentkezzenek a Plébános atyánál.

Miseszándékok:  október 20. vasárnap 08:00 Kovács és Drevenka család elhunytjaiért

• Jövő vasárnap a missziók javára gyűjtünk.
  • Szeretnénk kezdeményezni templomunk rózsafüzér társulatának megújítását. Azokat várjuk a csoportba, akik vállalják napi egy tized rózsafüzér elimádkozását.  A régi hagyományt felelevenítve minden hónap első vasárnapján szentmise előtt együtt imádkoznánk a rózsafüzért és sor kerülne a titokcserére. Aki szeretne csatlakozni, jelentkezhet Lizicska Józsefnénél, Dobos Erikánál vagy vegyen részt november 3-án, vasárnap az első közös imádságon.

Miseszándékok: —

Miseszándékok:  —