Hirdetések 2019. szeptember 29. Évközi 26. vasárnap

2019. szeptember 29. Évközi 26. vasárnap

• Október 4-én elsőpénteken a Tárnok-falusi templomban 24 órás szentségimádást tartunk. Délelőtt 9 órakor igeliturgiával kezdődik. Feliratkozni szentmise után a sekrestyében lehet.
  • Elsőpénteken betegeket látogatok, este 6-kor Sóskúton szentmise lesz.
  • Az egyháztanács tagjait kérem, hogy rövid gyűlésre jöjjenek be szentmise után a sekrestyébe!

Miseszándékok:   október 02. Szerda 18:00 + Pápai János és neje Pelikán Mária, Lányuk Mária,

Szülők és hozzátartozók

október 06. vasárnap 08:00 Hálából élő Ferencért és Máriáért, és családjáért

2019. szeptember 29. Évközi 26. vasárnap

• Elsőpénteken délelőtt betegeket látogatok.
  •

Miseszándékok: október 06. vasárnap 11:00 Hálából Ilonáért, Máriáért és Orsolyáért

2019. szeptember 29. Évközi 26. vasárnap

• Elsőpénteken 17:00-kor igeliturgia lesz Tárnokligeten, délelőtt betegeket látogatok.

Miseszándékok:  október 06. vasárnap 09:30 + István édesapáért

2019. szeptember 29. Évközi 26. vasárnap

• Elsőpénteken délelőtt betegeket látogatok.

Miseszándékok: –