Hidetések 2019. szeptember 22. Évközi 25. vasárnap

Hirdetések szeptember 22. Évközi 25. vasárnap
· Jövő vasárnap Szentírás vasárnapja lesz, megáldom a magunkkal hozott Szentírásokat.
· Jövő vasárnap szeptember 29-én 11:30-kor kezdődik a Budakeszi-Makkosmária kegytemplom hagyományos búcsúi szentmiséje, melyet Főpásztorunk mutat be.
· Azok a jegyespárok, akik jövőre kívánnak házasságot kötni, jelentkezzenek József atyánál!
Miseszándékok:
Szeptember 29. Vasárnap 08:00 +Halmos János, és elh. Mihályi és Halmos szülőkért, és + Reiner nagyszülőkért

Szeptember 29. Vasárnap 11:00 +Ivan Szabolcs és László Simonért

Miseszándékok: szeptember29. Vasárnap 09:30 +Vittay Tibor temetési mise

szeptember 23. Évközi 25. vasárnap
· Jövő hétvégén Szentírás vasárnapja lesz, megáldom a magunkkal hozott Szentírásokat.