Hirdetések 2019. szeptember 8. Évközi 23. vasárnap (sóskúti búcsú)

2019. szeptember 08. Évközi 23. vasárnap (Búcsú)

• Köszönöm mindenkinek az áldozatát, aki bármiben hozzájárult az ünnepünkhöz. (24 órás szentségimádás, takarítás, sütemények felajánlása)
  • Külön köszönöm mindazon zarándoktestvéremnek, akik ezt az áldozatot vállalva így köszöntötték a Szűzanyát! Mise után szeretettel várjuk a zarándokokat, és a híveket a templomkertbe, szerény agapéra.
  • Szeptember 14-én Élő Templom Napja címmel egész napos rendezvényt szervez a Tárnoki Guadalupe-i Szűzanya Cursillós Közösség. Részletek, és jelentkezés a kihelyezett plakáton olvasható.
  • Szeptember 14-én és 15-én kerül megrendezésre a hagyományos bodajki búcsú. Vasárnap 10.30 órakor ünnepi szentmisét mutat be Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök.
  • 2019. szeptember 27-28.–án újra megrendezésre kerül a kétnapos egyházmegyei ifjúsági zarándoklat. Részletek a hirdetőtáblán.

Miseszándékok:    szeptember 13. Péntek 18:00 + Miklós lelki üdvéért

szeptember 15. vasárnap 08:00 +Mészáros Imre lelki üdvéért

2019. szeptember 08. Évközi 23. vasárnap

• 2019. szeptember 27-28–án újra megrendezésre kerül a kétnapos egyházmegyei ifjúsági zarándoklat. Részletek a hirdetőtáblán.

Miseszándékok: szeptember 12. Csütörtök 17:00 + Leszkovszki Ferenc és + hozzátartozókért

Szeptember 15. Vasárnap 11:00 + Zombori Etelka lelki üdvéért

2019. szeptember 08. Évközi 23. vasárnap

• Szeptember 14-én és 15-én  kerül megrendezésre a hagyományos bodajki búcsú. Vasárnap 10.30 órakor ünnepi szentmisét mutat be Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök.

Miseszándékok: szeptember 15. vasárnap 09:30 +Dobos József lelki üdvéért temetési mise

2018. szeptember 09. Évközi 23. vasárnap

• Holnap, szeptember 8-án lesz a sóskúti búcsú, Pusztazámorról gyalogos zarándokok is indulnak a szentmisére.

Miseszándékok: szeptember 11. szerda 17:00 Éva nővérünkért