Hirdetések 2019. augusztus 25. Évközi 21. vasárnap

• Augusztus 27-én kedden szeretettel hívom az egyháztanács tagjait képviselőtestületi gyűlésre a sóskúti plébániára 19:00-kor.
  • Szeptember 6-án elsőpénteken Sóskúton 24 órás szentségimádást tartunk a plébániatemplomban 9:00-tól, – felelőse Drevenkáné Pátrovics Krisztina, nála lehet feliratkozni, délelőtt betegeket látogatok, este 6-kor szentmise lesz.
  • Szeptember 7-én szombaton 9:30-kor templomtakarításra várjuk a Kedves Testvéreket.
  • Szeptember 8-án vasárnap 8:00-kor ünnepeljük a sóskúti templom búcsúját. A búcsúi szentmisén az iskolaév kezdetén megáldjuk a gyerekek iskolatáskáit is. Szeretettel fogadunk a mise utáni agapéhoz süteményt.

2019. augusztus 25. Évközi 21. vasárnap

• Augusztus 28-án szeretettel hívom az egyháztanács tagjait képviselőtestületi gyűlésre a sóskúti plébániára 18:45-kor.
  • Szeptember 6-án elsőpénteken Tárnok falusi templomban ½ 7-kor igeliturgia lesz. Sóskúton 24 órás szentségimádást tartunk a plébániatemplomban 9:00-tól, felelőse Drevenkáné Pátrovics Krisztina, délelőtt betegeket látogatok.
  • Szeptember 8-án vasárnap 8:00-kor ünnepeljük a sóskúti templom búcsúját. A sóskútiak szeretettel várják a társegyházközségek tagjait.
  •  Szeptember 8-án vasárnap a tárnoki 11-es misén az iskolaév kezdetén megáldjuk a gyerekek iskolatáskáit.

2019. augusztus 25. Évközi 21. vasárnap

• Szeptember 6-án elsőpénteken a tárnokligeti templomban 17:00-kor igeliturgia lesz. Sóskúton 24 órás szentségimádást tartunk a plébániatemplomban 9:00-tól, felelőse Drevenkáné Pátrovics Krisztina. Délelőtt betegeket látogatok.
  •  Szeptember 8-án vasárnap a tárnokligeti 09:30- órai misén az iskolaév kezdetén megáldjuk a gyerekek iskolatáskáit.

2019. augusztus 25. Évközi 21. vasárnap

• Szeptember 6-án elsőpénteken Sóskúton 24 órás szentségimádást tartunk a plébániatemplomban 9:00-tól, felelőse Drevenkáné Pátrovics Krisztina. Délelőtt betegeket látogatok.
  • Szeptember 7-én szombaton a pusztazámori 17:00- órai misén az iskolaév kezdetén megáldjuk a gyerekek iskolatáskáit.