Hirdetések 2019. Augusztus 4. Évközi 18. vasárnap

1. augusztus 4. Évközi 18. vasárnap

• Augusztus 11-én vasárnap 09:30-kor lesz a pusztazámori remeteség búcsú-ünnepe, melyre szeretettel várják a Zámoriak a társegyházközségek tagjait. Augusztus 10-én szombaton kivételesen Tárnokligeten lesz szentmise 17:00-kor.
• Az autóbuszos zarándoklat Medjugorjéba augusztus 21-től 24-ig biztosan elmegy, ha még szeretne jelentkezni valaki, bővebb információért forduljon József atyához!

1. augusztus 4. Évközi 18. vasárnap
    • Jövő hétvégén kivételesen augusztus 10-én szombaton 17:00-kor lesz Tárnokligeten a szentmise a pusztazámori búcsú miatt. Tárnokligeten augusztus 11-én vasárnap lesz igeliturgia is.

1. augusztus 4. Évközi 18. vasárnap
    • Jövő vasárnap augusztus 11-én 09:30-kor ünnepeljük templomunk búcsú-ünnepét a remeteségben. Augusztus 10-én szombaton tárnokligeten lesz szentmise 17:00-kor.