Hirdetések 2019. június 23. Úrnapja

Hirdetések

2019. június 23. Úrnapja

Sóskút

.

 • Köszönjük mindazok munkáját, akik bármivel hozzájárultak az Úrnapi ünnepünk méltó megünnepléséhez! Köszönjük a tegnapi plébániatakarításban segítőknek! Köszönjük a fúvószenekar közreműködését!
 • Június 24-én Székesfehérváron a Prohászka emléktemplomban Püspök atya pappá szenteli Lindmayer Miklós, Mészáros Barnabás, Mitrovics Zsolt és Sisa István Lénárd diakónusokat, és diakónussá szenteli Győri Balázs Istvánt. Imádkozzunk most különösen a szentelendőkért, és papjainkért.
 • Az adorációs iskola következő alkalma június 28-án lesz 18:30-kor a sóskúti templomban.
 • Egyházunk jövő vasárnap, június 30-án „Péter-fillér” – gyűjtést tart. Adományainkkal hozzájárulunk a világegyház apostoli munkájához, és kifejezzük lelki egységünket a világ különböző tájain élő katolikus keresztény testvéreinkkel. 
 • Július 5-én elsőpénteken Tárnok faluban lesz 24 órás Szentségimádás, felelőse Csurgay Ferenc.
 • Akik részt kívánnak venni az idei hittantáborban, kérjük, minél hamarabb, legkésőbb június 28-ig-(péntek) vegyék fel a kapcsolatot Takács András táborvezetővel!

      Miseszándékok:

Hirdetések

2019. június 23. Úrnapja

Tárnok

 • Köszönjük mindazok munkáját, akik bármivel hozzájárultak az Úrnapi ünnepünk méltó megünnepléséhez! Köszönjük a fúvószenekar közreműködését!
 • Június 24-én Székesfehérváron a Prohászka emléktemplomban Püspök atya pappá szenteli Lindmayer Miklós, Mészáros Barnabás, Mitrovics Zsolt és Sisa István Lénárd diakónusokat, és diakónussá szenteli Győri Balázs Istvánt. Imádkozzunk most különösen a szentelendőkért, és papjainkért.
 • Az adorációs iskola következő alkalma június 28-án lesz 18:30-kor a sóskúti templomban.
 • Egyházunk jövő vasárnap, június 30-án „Péter-fillér” – gyűjtést tart. Adományainkkal hozzájárulunk a világegyház apostoli munkájához, és kifejezzük lelki egységünket a világ különböző tájain élő katolikus keresztény testvéreinkkel. 
 • Július 5-én elsőpénteken Tárnok faluban lesz 24 órás Szentségimádás, felelőse Csurgay Ferenc.
 • Akik részt kívánnak venni az idei hittantáborban, kérjük, minél hamarabb, legkésőbb június 28-ig-(péntek) vegyék fel a kapcsolatot Takács András táborvezetővel!

Miseszándékok:

Hirdetések

2019. június 23. Úrnapja

Tárnokliget

 • Június 24-én Székesfehérváron a Prohászka emléktemplomban Püspök atya pappá szenteli Lindmayer Miklós, Mészáros Barnabás, Mitrovics Zsolt és Sisa István Lénárd diakónusokat, és diakónussá szenteli Győri Balázs Istvánt. Imádkozzunk most különösen a szentelendőkért, és papjainkért.
 • Az adorációs iskola következő alkalma június 28-án lesz 18:30-kor a sóskúti templomban.
 • Egyházunk jövő vasárnap, június 30-án „Péter-fillér” – gyűjtést tart. Adományainkkal hozzájárulunk a világegyház apostoli munkájához, és kifejezzük lelki egységünket a világ különböző tájain élő katolikus keresztény testvéreinkkel. 
 • Július 5-én elsőpénteken Tárnok faluban lesz 24 órás Szentségimádás, felelőse Csurgay Ferenc.
 • Akik részt kívánnak venni az idei hittantáborban, kérjük, minél hamarabb, legkésőbb június 28-ig-(péntek) vegyék fel a kapcsolatot Takács András táborvezetővel!

Miseszándékok:

Hirdetések

2019. június 22. Úrnapja

  Pusztazámor

 • Köszönjük mindazok munkáját, akik bármivel hozzájárultak az Úrnapi ünnepünk méltó megünnepléséhez!
 • Június 24-én Székesfehérváron a Prohászka emléktemplomban Püspök atya pappá szenteli Lindmayer Miklós, Mészáros Barnabás, Mitrovics Zsolt és Sisa István Lénárd diakónusokat, és diakónussá szenteli Győri Balázs Istvánt. Imádkozzunk most különösen a szentelendőkért, és papjainkért.
 • Az adorációs iskola következő alkalma június 28-án lesz 18:30-kor a sóskúti templomban.
 • Egyházunk jövő hétvégén „Péter-fillér” – gyűjtést tart. Adományainkkal hozzájárulunk a világegyház apostoli munkájához, és kifejezzük lelki egységünket a világ különböző tájain élő katolikus keresztény testvéreinkkel. 
 • Július 5-én elsőpénteken Tárnok faluban lesz 24 órás Szentségimádás, felelőse Csurgay Ferenc.
 • Akik részt kívánnak venni az idei hittantáborban, kérjük, minél hamarabb, legkésőbb június 28-ig-(péntek) vegyék fel a kapcsolatot Takács András táborvezetővel!

Miseszándékok: