Hirdetések 2019. június 23. Úrnapja

.

• Köszönjük mindazok munkáját, akik bármivel hozzájárultak az Úrnapi ünnepünk méltó megünnepléséhez! Köszönjük a tegnapi plébániatakarításban segítőknek! Köszönjük a fúvószenekar közreműködését!
  • Június 24-én Székesfehérváron a Prohászka emléktemplomban Püspök atya pappá szenteli Lindmayer Miklós, Mészáros Barnabás, Mitrovics Zsolt és Sisa István Lénárd diakónusokat, és diakónussá szenteli Győri Balázs Istvánt. Imádkozzunk most különösen a szentelendőkért, és papjainkért.
  • Az adorációs iskola következő alkalma június 28-án lesz 18:30-kor a sóskúti templomban.
  • Egyházunk jövő vasárnap, június 30-án „Péter-fillér” – gyűjtést tart. Adományainkkal hozzájárulunk a világegyház apostoli munkájához, és kifejezzük lelki egységünket a világ különböző tájain élő katolikus keresztény testvéreinkkel.
  • Július 5-én elsőpénteken Tárnok faluban lesz 24 órás Szentségimádás, felelőse Csurgay Ferenc.
  • Akik részt kívánnak venni az idei hittantáborban, kérjük, minél hamarabb, legkésőbb június 28-ig-(péntek) vegyék fel a kapcsolatot Takács András táborvezetővel!

2019. június 23. Úrnapja

• Köszönjük mindazok munkáját, akik bármivel hozzájárultak az Úrnapi ünnepünk méltó megünnepléséhez! Köszönjük a fúvószenekar közreműködését!

2019. június 22. Úrnapja

• Egyházunk jövő hétvégén „Péter-fillér” – gyűjtést tart. Adományainkkal hozzájárulunk a világegyház apostoli munkájához, és kifejezzük lelki egységünket a világ különböző tájain élő katolikus keresztény testvéreinkkel.