Hirdetések 2019 május 19. Húsvét 5. vasárnapja

.

• Az egyházmegyei gyűjtés eredménye 31470 Ft, mely összeget a héten átutaltuk az Egyházmegyei hivatalnak.
  • A bérmáláson készült fényképek letölthetők plébániáink honlapjáról: www.soskutiplebania.hu.
  • A jegyesoktatás következő alkalma május 22-én szerdán 19:00-kor lesz a sóskúti plébánián.
  • Az adorációs iskola következő időpontja: május 24. péntek 18:30, Sóskúti templom.
  • Május péntekjein a szentmisében májusi litániával köszöntjük a Szűzanyát.
  • Kérem azokat a testvéreket, akik segíteni szoktak a tájékoztató levelek kihordásában, hogy a szentmise után szíveskedjenek a sekrestyébe jönni értük.
  • Augusztus 21-től 24-ig autóbuszos zarándoklatot tervezünk Medjugorje-ba. A részvételi díj 60000.- Ft. Az érdeklődők József atyánál jelentkezzenek minél előbb a sekrestyében.
  • Egyházközségeink hittantábora 2019.július 14-20-ig lesz Kolontáron, jelentkezni lehet Takács András kántor úrnál.

Miseszándékok: Május. 26. vasárnap 08:00 +Sófalvi Györgyné Gabriella

Május 19. Húsvét 5. vasárnapja

• Az egyházmegyei gyűjtés eredménye 47570 Ft, mely összeget a héten átutaltuk az Egyházmegyei hivatalnak.
  • Májusban  csütörtöki szentmisékben májusi litániával köszöntjük a Szűzanyát.

Miseszándékok:

Május 19. Húsvét 5. vasárnapja

• Az egyházmegyei gyűjtés eredménye 19690 Ft, mely összeget a héten átutaltuk az Egyházmegyei hivatalnak.

Miseszándékok: –

Május 19. Húsvét 5. vasárnapja

• Az egyházmegyei gyűjtés eredménye 6705 Ft, mely összeget a héten átutaltuk az Egyházmegyei hivatalnak.

Miseszándékok: