Hirdetések 2019. május 5. Húsvét 3. vasárnapja

2019. május 05. Húsvét 3. vasárnapja

• Május hónapban minden pénteki szentmise után lorettói litániával köszöntjük a Szűzanyát.
  • Köszönetemet fejezem ki mindazoknak, akik bármiben hozzájárultak a bérmálás méltó megünnepléséhez. Köszönjük a süteményt ajándékozónak, templomdíszítőknek, takarítóknak. Köszönöm a Gaudium kórus közreműködését!
  • Május 8-án szerdán folytatódik a jegyesoktatás a sóskúti plébánián 19:00-kor.
  • Jövő vasárnap egyházmegyei gyűjtés lesz. Idén a befolyt összeget a tűzvész által megrongálódott perbáli plébániatemplom felújítására fordítjuk.
  • A tárnokligeti Jó Pásztor templom búcsúját május 12-én vasárnap 09:30 kor ünnepeljük. A ligetiek szeretettel várják ünnepükre a társegyházközségeket.
  • Május 12-én vasárnap 17:00-kor Bogner Mária Margit halálának évfordulója alkalmából az Érd-óvárosi templomban püspöki szentmise lesz, mely után Mária Margit nővér sírjánál mielőbbi boldoggá avatásáért imádkozunk.
  • Az elsőáldozás idén május 19-én vasárnap 08:00-kor lesz.
  • Plébániáink közös hittantáborát idén július 14-20-ig tervezzük.
  • Azok az érettségizett, vagy érettségi előtt álló fiatalok, akik papi hivatást éreznek magukban és a Székesfehérvári Egyházmegye keretében kívánnak papi szolgálatot teljesíteni, felvételi kérelmüket 2019. június 15-ig juttassák el az Egyházmegyei Hivatal címére.
  • Püspök atya rövid fogadás keretében szentmise után a plébánián találkozik a négy plébánia  képviselőtestületi tagjaival. Kérjük a testületi tagokat, fáradjanak be a mise után a plébániára.

Miseszándékok:   május 8. szerda 18:00  +Varga Sándor, +Melis János és +Melis szülők, és +Dudás család

tagjaiért

május 12. vasárnap 08:00 +Kummer Antalné Ilona (Rózsafüzértársulat miséje)

,

2019. május 05. Húsvét 3. vasárnapja

• Május hónapban csütörtöki szentmisék után lorettói litániával köszöntjük a Szűzanyát.
  • Május 8-án szerdán folytatódik a jegyesoktatás a sóskúti plébánián 19:00-kor.
  • Az elsőáldozás idén május 19-én vasárnap 09:30-kor lesz Tárnokligeten.

Miseszándékok: május 12. vasárnap 11:00 Dávid József halála 2. évfordulója

2019. május 05. Húsvét 3. vasárnapja

• Május hónapban keddi szentmisék után lorettói litániával köszöntjük a Szűzanyát.
  • Május 8-án szerdán folytatódik a jegyesoktatás a sóskúti plébánián 19:00-kor.
  • Az elsőáldozás idén május 19-én vasárnap 09:30-kor lesz.

• Május 8-án szerdán folytatódik a jegyesoktatás a sóskúti plébánián 19:00-kor.
  • Az elsőáldozás idén május 18-án szombaton 18:00-kor lesz.