Hirdetések 2019.04.28. Húsvét nyolcada, az Isteni irgalmasság vasárnapja

Április 28. Húsvét nyolcada, az Isteni Irgalmasság vasárnapja

• Szerdán, május 1-én 08:30-17:30-ig karizmatikus találkozó lesz a Székesfehérvári Öreghegyi templomban.
  • Május 3-án elsőpénteken 24 órás szentségimádás kezdődik 9:00-kor szentmisével Pusztazámoron. Jelentkezni lehet mise után a sekrestyében.
  • Sóskúton elsőpénteken délelőtt betegeket látogatok 18:00-kor szentmise szentségimádással.
  • Május 10-én pénteken a 18:00-órai szentmise után folytatódik az Adorációs iskola a sóskúti templomban.
  • Május péntekein a szentmisében májusi litániával köszöntjük a Szűzanyát.
  • Egyházközségeink bérmálása május 4-én szombaton 17:00-kor lesz a sóskúti templomban, aki szeretne süteménnyel hozzájárulni Püspök atyánk vendéglátásához, szombaton 15:00-kor legyen szíves behozni a sóskúti plébániára.
  • A bérmálkozók vizsgája, és próbája május 2-án csütörtökön 18:30.kor lesz a sóskúti templomban.
  • Jövő vasárnap 8:00kor igeliturgia lesz Sóskúton, a vasárnapi szentmise a bérmálási mise lesz szombaton 17:00-kor.

Miseszándékok:  május 1. szerda 18:00 + Brosek Béla, Lipták Vince, Cservenyi István és élő hozzátartozók (alap)

Május 3. péntek 18:00: + Altman Ferenc, és +Boldizs szülők, és +Boldizs Pál

Május. 6. vasárnap 08:00 +Pátrovics Ágoston és neje +Katalin, valamint + Mihalicza Sándor és

neje +Margit.

Április 28. Húsvét nyolcada, az Isteni Irgalmasság vasárnapja

• Tárnokon elsőpénteken 06:30-kor lesz igeliturgia.
  • Májusban csütörtökönként a szentmisében májusi litániával köszöntjük a Szűzanyát.

Miseszándékok: Május 5. vasárnap 11:00 +Eskulics Imre halála 25. Évfordulója alkalmából

Április 28. Húsvét nyolcada, az Isteni Irgalmasság vasárnapja

• Május 4-én elsőpénteken 17:00-kor igeliturgia lesz.
  • Májusban a keddi szentmisékben májusi litániával köszöntjük a Szűzanyát.

Miseszándékok: Május 5. Vasárnap 09:30 +Csontos Andrásné Bacsó Jolán

Április 28. Húsvét nyolcada, az Isteni Irgalmasság vasárnapja

• A következő hétvégétől (május 4-től) az előzetes megbeszélés szerint a nyári időszakban Pusztazámoron szombatonként 18:00-órakor kezdődnek a szentmisék, Tárnokligeten pedig vasárnap ½ 10-kor. Kivéve május 5-én vasárnap 8:00-kor lesz a szentmise a sóskúti szombati bérmálás miatt, nem szombat este.

Miseszándékok: Május 5. Vasárnap 08:00 +Kiss Gyula, és +Kiss Gyuláné