Hirdetések 2019.04.20-21 Nagyszombat, Húsvétvasárnap

Április 20-21. Nagyszombat – Húsvétvasárnap

• Minden Kedves Testvérünknek és községünk minden lakójának áldott Húsvéti ünnepeket kívánok.
  • Köszönjük mindenkinek, aki a Húsvéti ünneplésünk lelkületéhez bármilyen formában hozzájárult. (adományok, virágok, takarítás – énekesek – ministránsok, sekrestyések – lelkipásztori kisegítők, díszítők, szentsír őrzői, fúvószenekar)
  • Köszönjük egy testvérünknek, hogy a főoltárra olajgyertyákat adományozott.
  • Húsvétvasárnap: 8:00 szentmise ételszenteléssel.

Húsvéthétfő: 08:00 –kor lesz szentmise.

• Április 24-én szerdán folytatódik a jegyesoktatás a sóskúti plébánián 19:00-kor.
  • Jövő vasárnap az Isteni Irgalmasság vasárnapja lesz.
  • Egyházközségeink bérmálása május 4-én szombaton 17:00-kor lesz a sóskúti templomban, aki szeretne süteménnyel hozzájárulni Püspök atyánk vendéglátásához, szombaton 15:00-kor legyen szíves behozni a sóskúti plébániára.
  • Az elsőáldozás idén május 19-én vasárnap 08:00-kor lesz.

Miseszándékok:  Április 24. szerda 18:00 + Broschek Béla, Lipták Vince, Cservenyi István és + hozzátartozók

április 26. péntek 18:00 +Szimandl István és +Pluhár Elvíra

április 28. vasárnap 08:00 +Baranyai Sándor és + szüleiért

Április 20-21. Nagyszombat – Húsvétvasárnap

• Köszönjük mindenkinek, aki a Húsvéti ünneplésünk lelkületéhez bármilyen formában hozzájárult. (adományok, takarítás – sekrestyések – énekesek – lelkipásztori kisegítők, ministránsok, díszítők, szentsír őrzői, stb..)
  • Húsvétvasárnap: 11:00 szentmise ételszenteléssel.

Húsvéthétfő: 11:00 –kor lesz szentmise.

• Jövő vasárnap az Isteni Irgalmasság vasárnapja lesz.
  • Az elsőáldozás idén május 19-én vasárnap  09:30-kor lesz Tárnokligeten.

Miseszándékok: április 28. vasárnap 11:00 + Megyeri és Dala család tagjaiért

Április 20-21. Nagyszombat – Húsvétvasárnap

• Plébános atya minden Kedves Testvérünknek és községünk minden lakójának áldott Húsvéti ünnepeket kíván.
  • Köszönjük mindenkinek, aki a Húsvéti ünneplésünk lelkületéhez bármilyen formában hozzájárult. (takarítás – szentsír díszítés, szentsír őrzés, ministránsok, stb..)
  • Húsvéthétfő: 09:30 –kor lesz szentmise.  ételszentelés lehetséges
  • Jövő vasárnap az Isteni Irgalmasság vasárnapja lesz.
  • Az elsőáldozás idén május 19-én vasárnap 09:30-kor lesz.

Miseszándékok: április 27. Szombat 17:00 + Pátrovics Emil temetési mise

,

Április 20-21. Nagyszombat – Húsvétvasárnap

• Köszönjük mindenkinek, aki a Húsvéti ünneplésünk lelkületéhez bármilyen formában hozzájárult. (takarítás – szentsír őrzés, ministránsok, stb..)

Holnap, húsvéthétfőn Pusztazámoron nem lesz szentmise.

• Jövő vasárnap az Isteni Irgalmasság vasárnapja lesz.
  • Az elsőáldozás idén május 18-án szombaton 17:00-kor lesz.

Miseszándékok: április 28. Vasárnap 09:30 +Varga Lászlóné Piroska