Hirdetések 2019.03.31

Hirdetések 2019. március 31. Nagyböjt 4. vasárnapja

Sóskút

• Nagyböjt péntekein pénteken 17:30-kor keresztutat végzünk.
• A pusztazámori zárszámadási gyűlés miatt kivételesen 17:00-kor fog kezdődni a szentmise Sóskúton április 3-án szerdán.
• A zárszámadás-költségvetési képviselőtestületi ülés április 4-én csütörtökön este 19:00-kor lesz a sóskúti plébánián.
• A virágvasárnapi passió következő próbája április 4-én csütörtökön 17:30-kor lesz a tárnoki idősek házában.
• Április 5-én elsőpéntek, délelőtt betegeket látogatok, este 18:00-kor szentmise, a szentségimádás a lelkigyakorlatos szentmise miatt most elmarad.
• 24 órás szentségimádás kezdődik április 5-én, elsőpénteken 9:00-kor igeliturgiával a Tárnokligeti templomban. A felelőse Gubicza Katalin, szentmise után lehetőség van feliratkozni rá a sekrestyében.
• Április 5-én pénteken és 6-án szombaton 18:00-kor nagyböjti lelkigyakorlatot tartunk templomunkban. A szentmisék alatt és után gyónási lehetőség lesz. A lelkigyakorlatos elmélkedéseket Tuzson Attila Kecskemét-Nagytemplomi káplán atya tartja.
• A Szentföld javára történik a gyűjtés jövő vasárnap, április 7-én.
• A bérmálkozók szüleinek lesz szülői értekezlet a sóskúti templomban április 12-én pénteken 18:30-kor.
• Augusztus 21-től 24-ig autóbuszos zarándoklatot tervezünk Medjugorje-ba. A részvételi díj 60000.- Ft. Az érdeklődők József atyánál jelentkezzenek minél előbb a sekrestyében.

Miseszándékok Április 5. Péntek 18:00 +Kállai József temetési mise
Április 7. Vasárnap 08:00 +Gál Attila, és Ugrics család elhunyt tagjaiért

Hirdetések 2019. március 31. Nagyböjt 4. vasárnapja

Tárnok

• Nagyböjt péntekein pénteken 17:00-kor keresztutat végzünk.
• A virágvasárnapi passió következő próbája április 4-én csütörtökön 17:30-kor lesz a tárnoki idősek házában.
• 24 órás szentségimádás kezdődik április 5-én, elsőpénteken 9:00-kor igeliturgiával a Tárnokligeti templomban. A felelőse Gubicza Katalin, szentmise után lehetőség van feliratkozni rá a sekrestyében.
• Nagyböjti lelkigyakorlatot tartunk Tárnok faluban április 5-én pénteken 16:30-kor, és Tárnokligeten április 6-án szombaton 16:30-kor. A szentmisék előtt 20 perccel, gyónási lehetőség lesz. A lelkigyakorlatos elmélkedéseket Tuzson Attila Kecskemét-nagytemplomi káplán atya tartja.
• A Szentföld javára történik a gyűjtés jövő vasárnap, április 7-én.
• A Képviselőtestület gazdasági bizottsága múlt héten megtárgyalta, és egyhangúlag elfogadta a 2018-as zárszámadást, és a 2019-es költségvetést. A zárszámadás-költségvetési képviselőtestületi ülés április 11-én csütörtökön este 18:45-kor lesz a tárnoki plébánián.
• A bérmálkozók szüleinek lesz szülői értekezlet a sóskúti templomban április 12-én pénteken 18:30-kor.
• Augusztus 21-től 24-ig autóbuszos zarándoklatot tervezünk Medjugorje-ba. A részvételi díj 60000.- Ft. Az érdeklődők József atyánál jelentkezzenek minél előbb a sekrestyében.

Miseszándékok:

Hirdetések 2019. március 31. Nagyböjt 4. vasárnapja

Tárnokliget

• Nagyböjt péntekein pénteken 17:00-kor keresztutat végzünk.
• A virágvasárnapi passió következő próbája április 4-én csütörtökön 17:30-kor lesz a tárnoki idősek házában.
• 24 órás szentségimádás kezdődik április 5-én, elsőpénteken 9:00-kor igeliturgiával a Tárnokligeti templomban. A felelőse Gubicza Katalin, szentmise után lehetőség van feliratkozni rá a sekrestyében.
• Nagyböjti lelkigyakorlatot tartunk Tárnok faluban április 5-én pénteken 16:30-kor, és Tárnokligeten április 6-án szombaton 16:30-kor. A szentmisék előtt 20 perccel, gyónási lehetőség lesz. A lelkigyakorlatos elmélkedéseket Tuzson Attila Kecskemét-nagytemplomi káplán atya tartja.
• A Szentföld javára történik a gyűjtés jövő vasárnap, április 7-én.
• Április 13-án, szombaton reggel 8.00 órakor ünnepek előtti nagytakarításra várjuk a tárnokligeti testvéreket, különös tekintettel a képviselőtestületi tagokat. Kérjük a híveket, hogy lehetőség szerint takarítóeszközöket és takarítószereket hozzanak magukkal!
• A Képviselőtestület gazdasági bizottsága múlt héten megtárgyalta, és egyhangúlag elfogadta a 2018-as zárszámadást, és a 2019-es költségvetést. A zárszámadás-költségvetési képviselőtestületi ülés április 13-án szombaton az esti szentmise után este 17:45-kor lesz a tárnokligeti plébánián.
• A bérmálkozók szüleinek lesz szülői értekezlet a sóskúti templomban április 12-én pénteken 18:30-kor.
• Augusztus 21-től 24-ig autóbuszos zarándoklatot tervezünk Medjugorje-ba. A részvételi díj 60000.- Ft. Az érdeklődők József atyánál jelentkezzenek minél előbb a sekrestyében.

Miseszándékok: Április 6. Szombat 16:30 + Mészáros Emma lelki üdvéért Temetési mise

Hirdetések 2019. március 31. Nagyböjt 4. vasárnapja

Pusztazámor

• Nagyböjt péntekein pénteken 17:00-kor keresztutat végzünk.
• A zárszámadási gyűlés miatt április 3-án szerdán kivételesen 18:00-kor fog kezdődni a szentmise.
• A zárszámadás-költségvetés ügyében a képviselőtestület gazdasági bizottságának április 3-án 18:30-kor lesz ülés, a teljes képviselőtestületnek pedig 19:00-kor.
• 24 órás szentségimádás kezdődik április 5-én, elsőpénteken 9:00-kor igeliturgiával a Tárnokligeti templomban. A felelőse Gubicza Katalin, szentmise után lehetőség van feliratkozni rá a sekrestyében.
• Április 5-én pénteken és 6-án szombaton 18:00-kor nagyböjti lelkigyakorlatot tartunk a sóskúti templomban. A szentmisék alatt és után gyónási lehetőség lesz. A lelkigyakorlatos elmélkedéseket Tuzson Attila Kecskemét-Nagytemplomi káplán atya tartja.
• A Szentföld javára történik a gyűjtés jövő vasárnap, április 7-én.
• A bérmálkozók szüleinek lesz szülői értekezlet a sóskúti templomban április 12-én pénteken 18:30-kor.
• Augusztus 21-től 24-ig autóbuszos zarándoklatot tervezünk Medjugorje-ba. A részvételi díj 60000.- Ft. Az érdeklődők József atyánál jelentkezzenek minél előbb a sekrestyében.

Miseszándékok: Április 3. Szerda 18:00 + Békési család
Április 7. Vasárnap 09:30 +Pátrovics János lelki üdvéért