Hirdetések 2017.12.10.

Hirdetések 2017. december 10. Advent 2. vasárnapja

• Szeretettel hívjuk a Testvéreket ma délután 17:00-ra a Tárnoki Lokálpatrióták Egyesülete szervezésében megrendezendő Adventi Hangversenyre a Tárnok-falusi templomba.
  • Roráte igeliturgiákat tartunk Sóskúton keddenként 6:00-kor.
  • December 16-án szombaton lesz a Hitoktatók és világi lelkipásztori munkatársak adventi lelki napja. A program püspöki szentmisével kezdődik délelőtt 10 órakor a Székesegyházban.
  • Kaszap István halála 82. évfordulóján mutat be szentmisét Püspök atya a székesfehérvári Prohászka templomban december 17-én, jövő vasárnap 17:00-kor.
  • Akik a lelkipásztori területemen jövőre kívánnak szentségi házasságot kötni, kérem, szentmise után jelentkezzenek a sekrestyében.
  • Sóskúton hétköznap szerdán és pénteken van szentmise 18:00-kor. Becsüljük meg, és használjuk ki ezeket a lehetőségeket adventi készületünkhöz, és a karácsonyi szentgyónás elvégzésére.

Miseszándékok:  december 15. péntek 18:00  Hálából élő Emese és családjáért

december 17. vasárnap 08:00 Cserveni László és szülőkért és nagyszülőkért

• Advent keddjein Tárnok faluban 06:00-kor roráte igeliturgiát tartunk
  • Tárnokon hétköznap csütörtökön van szentmise 17:00-kor. Becsüljük meg, és használjuk ki ezt a lehetőséget adventi készületünkhöz, és a karácsonyi szentgyónás elvégzésére.
  • A megrendelt naptárak átvehetők szentmise után kántor úrnál a sekrestyében.

Miseszándékok: December 17. vasárnap 11:00 + Sulai Krisztina halála. 1. évf. alkalmából

Hirdetések 2017. december 10. Advent 2. vasárnapja

• Szeretettel hívjuk a Testvéreket december 10-én vasárnap délután 17:00-ra a Tárnoki Lokálpatrióták Egyesülete szervezésében megrendezendő Adventi Hangversenyre a Tárnok-falusi templomba.
  • Advent péntekjein Tárnokligeten 06:00-kor roráte igeliturgiát tartunk.
  • Tárnokligeten hétköznap kedden van szentmise 17:00-kor. Becsüljük meg, és használjuk ki ezt a lehetőséget adventi készületünkhöz, és a karácsonyi szentgyónás elvégzésére.

Miseszándékok: december 16. Szombat 18:00 + Nagy László lelki üdvéért

Hirdetések 2017. december 10. Advent 2. vasárnapja

• Advent hétfőin Pusztazámoron 06:00-kor roráte igeliturgiát tartunk.
  • Pusztazámoron hétköznap szerdán van szentmise 17:00-kor. Becsüljük meg,és használjuk ki ezt a lehetőséget adventi készületünkhöz, és a karácsonyi szentgyónás elvégzésére.
  • A megrendelt naptárak átvehetők szentmise után kántor úrnál a sekrestyében.

Miseszándékok: December 13. szerda 17:00 Hálából egy édesapa szabadulásáért, csodás gyógyulásáért