Hirdetések 2017.10.01.

1. október 1. Évközi 26. vasárnap

• Elsőpénteken betegeket látogatok, este 6-kor szentmise lesz szentségimádással.
  • Október 6-án elsőpénteken a Tárnok-falusi templomban 24 órás szentségimádást tartunk. Délelőtt 9 órakor igeliturgiával kezdődik.
  • Jövő vasárnap, október 8-án ünnepeljük a Tárnok-falusi templom búcsúját. A 11:00-órakor kezdődő szentmisére és az azt követő agapéra a tárnokiak szeretettel várják a társ-egyházközségek tagjait.

Miseszándékok:   október 04. Szerda 18:00 + Chrenkó József és + szüleiért és + hozzátartozókért

október 06. péntek 18:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők,  lelkipásztorok és tanárok lelki üdvéért

október 08. vasárnap 08:00 Rózsafüzér társulat elhunyt és élő tagjaiért

1. október 1. Évközi 26. vasárnap

• Október 6-án elsőpénteken itt a Tárnok-falusi templomban 24 órás szentségimádást tartunk. A szentségimádás délelőtt 9 órakor igeliturgiával kezdődik, ezért kivételesen nem fél 7-kor lesz az elsőpénteki igeliturgia.
  • Jövő vasárnap, október 8-án a 11-órai szentmisében ünnepeljük templomunk búcsúját. A szentmise utáni szeretetvendégségre szeretettel fogadunk süteményt a sekrestyében.

Miseszándékok: október 05. csütörtök 17:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők, lelkipásztorok és

október 08. vasárnap 11:00 + Mártonfalvi Antal lelki üdvéért

1. október 1. Évközi 26. vasárnap

• Elsőpénteken 17:00-kor igeliturgia lesz.

Miseszándékok: október 03. kedd 17:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők, lelkipásztorok és tanárok

lelki üdvéért

október 08. vasárnap 09:30 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők, lelkipásztorok és

1. október 1. Évközi 26. vasárnap