Hirdetések 2017.06.11.

2017. június 11. Szentháromság vasárnapja

• Jövő vasárnap Úrnapja, a szentmise Sóskúton 8:00-kor kezdődik, Tárnokon 10:00-kor. Kérjük a Kedves Testvéreket, reggel 6 órára hozzanak minél több virágszirmot a templomhoz!

Miseszándékok: június 16. Péntek 18:00, Elh. Paulik Imre és neje + Anna, és fiuk       Paulik Károly és Csernyák nagyszülők

június 18. Vasárnap 8:00 +Drevenka Ferenc és + családtagokért

2017. június 11. Szentháromság vasárnapja

• Jövő vasárnap Úrnapján 10 órakor- kezdődik a szentmise Tárnok faluban.
  • Kérjük a kedves híveket, hogy lehetőségeikhez képest minél többen vegyenek rész az úrnapi virággyűjtésben, valamint vasárnap reggel a szőnyegkészítésben. Ezzel is tegyük még méltóbbá Urunk ünnepét.

Miseszándékok: június 18 vasárnap, Élő Villő és családja

2017. június 11. Szentháromság vasárnapja

• Jövő vasárnap Úrnapja, Tárnokligeten a betegek és idősek számára ½ 10-kor lesz egy rövid igeliturgia, de az ünnepi szentmisét körmenettel a falusi templomban közösen 10 órakor tartjuk, a körmenet egyes állomásainak építését tárnokligeti hívek is vállalták. Kérjük a kedves híveket, hogy lehetőségeikhez képest minél többen vegyenek rész az úrnapi virággyűjtésben, valamint vasárnap reggel a szőnyegkészítésben.

Miseszándékok: június 18. Vasárnap ½ 10 Élő Hedvig

2017. június 11. Szentháromság vasárnapja

• Jövő hétvégén Úrnapja, remeteségben szentmise június 17.-én szombaton 18:00-kor lesz körmenettel.

Miseszándékok: május 28-án Élő Ágnes