Hirdetések 2017.04.15-16.

Április 15-16. Nagyszombat – Húsvétvasárnap

• Minden Kedves Testvérünknek és községünk minden lakójának áldott Húsvéti ünnepeket kívánok.
  • Köszönjük mindenkinek, aki a Húsvéti ünneplésünk lelkületéhez bármilyen formában hozzájárult. (adományok, takarítás – énekesek – ministránsok, sekrestyések – lelkipásztori kisegítők, díszítők, szentsír őrzői, fúvószenekar)
  • Húsvétvasárnap: 8:00 szentmise ételszenteléssel.
  • Húsvéthétfő: 08:00 –kor lesz szentmise.
  • Szeretettel hívom a Képviselőtestületi tagokat április 19-én szerdán este 7:00 órára a zárszámadás-költségvetés ügyében tartandó gyűlésre a plébániára.

Miseszándékok:

április 17. húsvéthétfő 08:00: Csernyák György és + felesége,                                                                                                     Kovács Teréz halálának 3. évfordulója

április 21. péntek 18:00: Pocsai család elhunyt tagjaiért

április 23. vasárnap 08:00: Élő György

Április 15-16. Nagyszombat – Húsvétvasárnap

• Köszönjük mindenkinek, aki a Húsvéti ünneplésünk lelkületéhez bármilyen formában hozzájárult. (adományok, takarítás – sekrestyések – énekesek – lelkipásztori kisegítők, ministránsok, díszítők, szentsír őrzői, stb..)
  • Húsvétvasárnap: 11:00 szentmise ételszenteléssel.
  • Húsvéthétfő: 11:00 –kor lesz szentmise.
  • Szeretettel hívom a Képviselőtestületi tagokat április 20-án csütörtökön este 17:30 órára a zárszámadás-költségvetés ügyében tartandó gyűlésre a plébániára.

Miseszándékok: április 23. vasárnap 11:00 + Megyeri és Dala család tagjaiért

Április 15-16. Nagyszombat – Húsvétvasárnap

• Plébános atya minden Kedves Testvérünknek és községünk minden lakójának áldott Húsvéti ünnepeket kíván.
  • Köszönjük mindenkinek, aki a Húsvéti ünneplésünk lelkületéhez bármilyen formában hozzájárult. (takarítás – szentsír diszítés, szentsír őrzés, ministránsok, stb..)
  • Húsvéthétfő: 09:30 –kor lesz szentmise. ételszentelés lehetséges

Miseszándékok:

Április 15-16. Nagyszombat – Húsvétvasárnap

• Köszönjük mindenkinek, aki a Húsvéti ünneplésünk lelkületéhez bármilyen formában hozzájárult. (takarítás – szentsír őrzés, ministránsok, stb..)
  • Holnap, húsvéthétfőn Pusztazámoron nem lesz szentmise.

Miseszándékok: április 19. Szerda 17:00: Franciska lelki üdvéért