Hirdetések – 2016. november 20. – Krisztus, a mindenség királya

• Ma a Karitász javára gyűjtöttünk. A befolyt összeg 60 %-a az országos, 40%-a a helyi Karitász céljait szolgálja.
• November 25-én pénteken Székesegyházunk felszentelésének évfordulóját ünnepeljük Székesfehérváron a 18:00-kor kezdődő szentmisében. Ezen az ünnepen veszik át megbízólevelüket az idén felkészült lelkipásztori kisegítők is. Püspök Atya kiemelt módon is hívja közös ünneplésre a már szolgáló világi lelkipásztori kisegítőket is.
• November 25-én pénteken Sóskúton 18:00-kor ezért igeliturgia lesz.
• 2016. november 26-án, szombaton 10 órakor nyílik meg a Püspöki Palota kertjében a hagyományos „Adventi udvar”. Ezen a napon 16 órakor közös adventi gyertyagyújtásra vár bennünket Püspök atya.
• Lehetőség van 2017-os Katolikus falinaptár, kalendárium, gyermeknaptár rendelésére szentmise után a kántor úrnál a sekrestyében.

Miseszándékok: november 23. szerda 18:00 Élő Krisztián és családja
november 27. vasárnap 08:00 + Futó Mária Magdolna és + Marczis Béla tem.mise

• December 3-án szombaton 8:00-kor a templom, és a közösségi terem takarítására várjuk szeretettel a Kedves Testvéreket.

Miseszándékok: november 26. szombat 17:00 Élő Borbála

Miseszándékok: november 23. szerda 17:00 Élő Boróka és családja