Hirdetések 2017.10.08.

1. október 8. Magyarok Nagyasszonya

• Prohászka Ottokár püspök születésének évfordulóján szeretettel hív mindenkit, különösen a Prohászka Imaszövetség tagjait Püspök Atya október 10-én kedden 16:00 órára a székesfehérvári Prohászka Emléktemplomba tudományos előadásra, és 17:00 órai kezdettel püspöki szentmisére.
  • október 13-án, pénteken 9 órakor a Fatimai jelenések 100. évfordulóján, a fatimai Szűz első hazai kegyhelyén Spányi Antal megyés püspök tart ünnepi szentmisét, amelyben megáldja a felújított alsószentiváni kegyhelyet és áldásban részesíti a zarándok nagyszülőket.
  • Október 16-án hétfőn 1/2 8 kor a lelkipásztori kisegítők gyűlése lesz a sóskúti plébánián.
  • A tárnoki Cursillós csoport szervezésében Sivatagi atyák tanításai címmel lelki délután lesz a Tárnok falusi templomban október 21-én szombaton 15:00-kor. Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.
  • Akik a lelkipásztori területemen jövőre kívánnak szentségi házasságot kötni, kérem, szentmise után jelentkezzenek a sekrestyében.

Miseszándékok: október 11. szerda 17:00 Hálából Editkéért

október 13. péntek 18:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők,

1. október 8. Magyarok Nagyasszonya

• Köszönöm mindenkinek, aki bármivel hozzájárult Búcsú-ünnepünkhöz.

Miseszándékok: Október 12. csütörtök 17:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők,

Október 15. Vasárnap 11:00 +Znameczné Halmai Gabriella és + szeretteiért

Miseszándékok: október 10. kedd 17:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők,

lelkipásztorok és tanárok lelki üdvéért

október 15 vasárnap 09:30 + Gyurcsa Mihály halála 10. Évf. + Szüleiért és Kis Editke

húgáért

1. október 8. Magyarok Nagyasszonya

Miseszándékok: október 11. szerda 17:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők,

október 14. Szombat 17:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők,

Hirdetések 2017.10.01.

1. október 1. Évközi 26. vasárnap

• Elsőpénteken betegeket látogatok, este 6-kor szentmise lesz szentségimádással.
  • Október 6-án elsőpénteken a Tárnok-falusi templomban 24 órás szentségimádást tartunk. Délelőtt 9 órakor igeliturgiával kezdődik.
  • Jövő vasárnap, október 8-án ünnepeljük a Tárnok-falusi templom búcsúját. A 11:00-órakor kezdődő szentmisére és az azt követő agapéra a tárnokiak szeretettel várják a társ-egyházközségek tagjait.

Miseszándékok:   október 04. Szerda 18:00 + Chrenkó József és + szüleiért és + hozzátartozókért

október 06. péntek 18:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők,  lelkipásztorok és tanárok lelki üdvéért

október 08. vasárnap 08:00 Rózsafüzér társulat elhunyt és élő tagjaiért

1. október 1. Évközi 26. vasárnap

• Október 6-án elsőpénteken itt a Tárnok-falusi templomban 24 órás szentségimádást tartunk. A szentségimádás délelőtt 9 órakor igeliturgiával kezdődik, ezért kivételesen nem fél 7-kor lesz az elsőpénteki igeliturgia.
  • Jövő vasárnap, október 8-án a 11-órai szentmisében ünnepeljük templomunk búcsúját. A szentmise utáni szeretetvendégségre szeretettel fogadunk süteményt a sekrestyében.

Miseszándékok: október 05. csütörtök 17:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők, lelkipásztorok és

október 08. vasárnap 11:00 + Mártonfalvi Antal lelki üdvéért

1. október 1. Évközi 26. vasárnap

• Elsőpénteken 17:00-kor igeliturgia lesz.

Miseszándékok: október 03. kedd 17:00 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők, lelkipásztorok és tanárok

lelki üdvéért

október 08. vasárnap 09:30 + David Smith lelki üdvéért és + jótevők, lelkipásztorok és

1. október 1. Évközi 26. vasárnap